Головна | СТОСУНКИ → Правила ідеального побачення для дівчини

Правила ідеального побачення для дівчини

Правила ідеального побачення для дівчини

Перше побачення з обранцем завжди приносить із собою безліч турбот. Не злічити дрібниць, які потрібно передбачити. Це стосується і зовнішнього вигляду, і багатьох інших аспектів майбутнього побачення. Адже від першої зустрічі, часом, залежить доля подальших відносин.

Щоб уберегтися від можливих помилок, звернемося до своєрідного покрокового керівництва щодо першого побачення.

Майте красивий, але не химерний зовнішній вигляд
Не варто перетворювати перше побачення в місце для сміливих експериментів над своїм гардеробом. Це може бути сприйнято як прояв легковажності або несмаку. Легкий парфум, не чудернацька зачіска і натуральний макіяж – кращий вибір для такого випадку.

Одяг краще всього підібрати комфортний і жіночний. Поглянувши на себе в дзеркало, ви повинні відчувати себе на всі 100.

Ретельно вибирайте місце зустрічі
Це дуже важливий момент. Під час побачення необхідно відчувати себе впевнено, комфортно, не мерзнути і почувати себе в безпеці. Таким місцем може бути, наприклад, парк чи ресторан, досить затишний і такий, що розташовує до інтимного спілкування. Однак, не варто перебільшувати. Пустир, як і дискотека мало підходять для таких цілей.

Спілкуйтеся правильно
Бажано попередньо обміркувати тему для розмови, вона повинна бути досить нейтральною і цікавою вам обом, таким чином можна трохи краще пізнати вашого супутника. Такими темами можуть бути улюблена література, кіно, музика або подорожі. Тем попередніх стосунків або ж сенсу життя краще всього не торкатися. Уважно, не перебиваючи, вислуховуйте співрозмовника, не перериваючи його промову недоречними вигуками: «А ось недавно…», «А у мене…» і т.п. Грамотна мова, не зіпсована екзотичним сленгом, буде дуже добре сприйнята культурним партнером.

Не йдіть на побачення хворою
Супутниця, що чхає та кашляє, може запросто викликати роздратування. Тому не варто пускатися в подібні авантюри. Перш ніж намагатися справити враження, слід привести своє здоров’я в норму. Це ж стосується і таких типово жіночих хвороб, як молочниця.

Будьте природною
Стандартна помилка багатьох дівчат і жінок, яку вони раз за разом роблять на першому побаченні – неприродність у поведінці. Прагнучи здаватися не тим, чим ми є насправді, ми, тим самим, провокуємо нашого партнера на підозру і відсікаємо всі можливості побачити наші, по справжньому, кращі сторони. Будьте собою – це єдиний спосіб сподобатися коханій людині. Однак, не одне це допоможе знайти спільну мову з вашим супутником. Три правила: не перебивайте, будьте веселою, шукайте спільні точки дотику – забезпечать успіх першого побачення. А почуття гумору завжди допоможе згладити гострі кути.

Дивуйте
Якщо ви хочете щоб ваша персона міцно асоціювалася з позитивними емоціями, не забудьте здивувати партнера, зробити йому сюрприз. І на це дійсно варто витратити трохи фантазії. Ефект несподіванки помножений на позитивні емоції стане великим плюсом для майбутнього вечора.

Час ваш союзник
Які б незручні моменти не відбулися на першому побаченні, пам’ятайте – час ваш союзник. Коли і яким чином завершити зустріч – вирішувати вам. Це буде, цілком і повністю, залежати від ваших емоцій.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля