Сьогодні ми поговоримо про те, яких правил варто дотримуватися, знайомлячись в Інтернеті.
• Перш, ніж розмістити анкету на сайті знайомств, подумайте, кого б ви хотіли знайти. Чи це будуть просто дружні стосунки, чи вам потрібні ділові знайомства, а може ви шукаєте свою половинку? Визначте, якими якостями повинна володіти ця людина. Сформулюйте свої побажання на папері.
• Наступний етап – заповнення анкети на сайті знайомств. У цій справі важливо вказувати тільки достовірну інформацію про себе, щоб потім не довелося червоніти за свою брехню. Чесність – головне правило. Вважаєте, що якийсь пункт в анкеті не підходить для вас – використовуйте гумор. Відповіді в жартівливій формі сприймаються краще.
• Анкети з фото викликають найбільший інтерес у користувачів. Без фотографії ваші шанси привернути увагу істотно знижуються. Ідеальний варіант – професійна фотозйомка. Досить завантажити дві, максимум три фотографії, на яких ви собі подобаєтеся. Постарайтеся, щоб фото відносилися до різних жанрів. Це може бути портрет і фотографія у повний зріст, скажімо, на фоні природи. Занадто відверті фотографії викличуть у користувачів відповідне ставлення до вас. Приділіть підбору знімків найбільшу увагу.
• Розміщуючи свою анкету, постарайтеся уникнути як зайвої серйозності, так і надмірної доступності. Щоб зацікавити потенційних співрозмовників, розкажіть щиро про свої захоплення. Пишіть грамотно, без помилок, не використовуйте сленг і інші модні мережеві слівця. Якщо ви не впевнені у своїх силах, то перевірте текст перед відправкою в будь-якому текстовому редакторі.
• Склали анкету, завантажили фотографії, чекаємо перші повідомлення. Якщо вам написали – проявіть повагу до незнайомих вам людей. Не грубіть, якщо вам з якихось причин не хочеться спілкуватися з кимось. Розміщуючи свою анкету, будьте готові до найрізноманітніших коментарів, не завжди адекватних людей. Це не означає, що з вами щось не так. Просто Інтернет – це великий майданчик, на якому можна зустріти кого завгодно.
• Не будьте занадто нав’язливі. Не приставайте з пропозиціями зустрітися негайно, підтримуйте розмову на нейтральні теми. Спілкування на особисті теми залиште на потім. Краще розпитайте свого співрозмовника про його захоплення і хобі. Терпіння і ще раз терпіння. Не тисніть на нового знайомого, не вимагайте негайно повідомити вам номер телефону і домашню адресу. Краще дізнайтеся, як можна відшукати його в Інтернеті окрім сайту знайомств. Попросіть нейтральні контакти: номер аськи чи адресу електронної поштової скриньки. Ви зможете що-небудь обговорити зі своїм візаві, поділитися новинами чи порадувати красивою листівкою.
• Дотримуйтесь правил власної безпеки, щоб звести до мінімуму ризик неприємностей.
– Спілкування до зустрічі повинно тривати достатньо довго, щоб ви встигли зрозуміти, яка людина перед вами. Спілкуйтеся не тільки на сайті, але і по телефону – хоча б раз.
– Вибирайте людне місце для побачення – кафе чи одну з центральних вулиць. Не погоджуйтеся їхати до нового знайомого додому й не запрошуйте його до себе.
– Зберігайте в таємниці свої особисті дані – домашню адресу, місце роботи.
– Пам’ятайте про деякі сигнали, які повинні вас насторожити. Віртуальний знайомий уникає особистої зустрічі і навіть телефонних розмов? Швидше за все, він не той, за кого себе видає. Ухиляння в розповідей про себе, надмірна скритність, небажання показати своє фото говорять про нещирість співрозмовника, і, можливо, про його нечесні наміри.
– Знайомлячись в Інтернеті, довіряйте в першу чергу собі – своєму досвіду та інтуїції.
І найголовніше – будьте впевнені в успіху, невдачі не повинні вибивати вас з колії! Якщо щось не вийшло, пробуйте знову, і ви обов’язково досягнете успіху! І якщо ви все зробили правильно, то зустріч з новою людиною повинна пройти легко і цікаво.