Головна | СТОСУНКИ → Про що говорити з хлопцем на першому побаченні

Про що говорити з хлопцем на першому побаченні

Про що говорити з хлопцем на першому побаченні

Перше побачення – це завжди щось хвилююче. Нарешті хлопець вашої мрії звернув на вас увагу і запропонував зустрітися. Будь-яка дівчина зазвичай хвилюється і дуже переживає, що поведе себе якось не так, скаже щось зайве.

Кожну дівчину турбує те, як поставити запитання хлопцеві, і не виглядати при цьому безглуздо, що надіти, куди подіти руки, які весь час заважають, і взагалі, які питання можна задавати хлопцю, а які не можна.

Найголовніше – заспокойтеся. Перше побачення – це, безумовно, важке випробування, особливо для тих, хто страшенно боїться, що поговорити не буде про що. Не переживайте, розумні люди вже давно придумали які запитання поставити хлопцеві, якщо ви самі не можете зібратися і збагнути про що поговорити.

Для початку потрібно розібратися з тим, чого не можна робити на першому побаченні категорично. Перед тим, як ви зрозумієте, які питання можна поставити хлопцеві, необхідно чітко усвідомити, що ви отримаєте на них розгорнуті і правдиві відповіді, якщо не будете перебивати співрозмовника, сперечатися з ним, змагатися у поглядах і, тим більше, недоречно сміятися. Візьміть себе в руки, розслабтеся, адже перед вами теж людина і він, напевно, теж переживає.

Не потрібно говорити з молодим чоловіком про минулі стосунки. Це всім відомий факт, про який часто забувають. Перше побачення зазвичай припускає розвиток подальших стосунків, а їх краще починати з чистого аркушу не озираючись на минуле. Не кожен чоловік захоче говорити з вами про колишню дівчину або дружину, адже ви поки що один одному просто чужі люди. Надмірно допитуючись, ви можете видатися нав’язливою.

Якщо ви хочете знати, які питання можна поставити хлопцеві на першому побаченні, запам’ятайте, не варто піднімати тему батьків. Таким чином, ви ризикуєте потрапити на хворе місце. Адже невідомо які відносини склалися в сім’ї вашого обранця, можливо, батьки в розлученні або просто є які-небудь проблеми у взаєминах з дітьми. Не потрібно заглиблюватися в особисте, можна поговорити на нейтральні теми.

Цілком доречно запитати хлопця про його уподобання в їжі, які він любить напої. Головне почати, а потім розмова піде як по маслу. Звичайно ж, якщо хлопець говіркий. Завжди можна поговорити про подорожі. Добре, якщо вам є чим похвалитися. Навіть людина, яка жодного разу не була за кордоном, може поділитися з вами своїми планами, мріями та бажаннями з приводу того, куди б вона хотіла відправитися.

В принципі, тема роботи не є табу. Звісно, не потрібно надмірно заглиблюватися в її нетрі. Доречно буде запитати про місце роботи хлопця, розповісти трохи про рід своєї діяльності, але весь час розповідати про те, як вас дістав начальник або безтактно запитувати про розмір заробітної плати все ж не варто. Не кожен чоловік це витримає.

Не забувайте про те, що завжди можна поговорити про хобі. Тема ця вважається затертою і банальною, проте за її допомогою на першому побаченні можна дізнатися про людину трохи більше, зрозуміти її внутрішній світ і характер.

Якщо ви не знаєте, які питання можна поставити хлопцеві, поговоріть про друзів. Це буде цікаво. Адже друзі – це невід’ємна частина життя кожного з нас. По них можна судити про людину. Зазвичай люди із задоволенням розповідають про близьких друзів.

Як не дивно, тема дитинства теж сприймається цілком нормально. А пара смішних випадків зі школи або дитячого садка зможе розрядити напружену обстановку. Запитайте, ким він хотів стати, коли був маленьким. Можливо, ці милі спогади піднімуть йому настрій.

В принципі, можна навіть поцікавитися у хлопця, які риси йому подобаються в дівчатах, а які відштовхують. Це не означає, що отримавши відповідь на таке запитання, необхідно відразу ж братися підлаштовувати себе під його бажання. Залишайтеся сама собою. Ніколи не губіться, адже дві освічені людини завжди знайдуть про що поговорити.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля