Головна | СТОСУНКИ → Причини відмови від близькості

Причини відмови від близькості

Причини відмови від близькості

Добре, коли бажання співпадають. А якщо ні? Відносно сексу мало хто здатний чесно і прямо заявити коханій людині, що не хочеться. А якщо бажання відсутнє вже третій місяць – це лише один з симптомів глибшої проблеми між подружжям, коли в хід йдуть вибачення, вигадки, приводи і причини.
Британські соціологи провели дослідження, щоб з’ясувати, чому один з 5 одружених (заміжніх) представників роду людського регулярно шукає (і знаходить) привід уникнути сексу зі своїм партнером (партнеркою). Учені, опитавши 4000 чоловіків і жінок, склали своєрідний хіт-парад найпопулярніших відмовок.
Так, раніше головний біль був найпопулярнішим приводом уникнути ночі пристрасті. Фраза: «Любий, не зараз. У мене болить голова» стала просто анекдотичною: її можна почути у фільмах, серіалах і комедійних шоу.
Тепер головний біль поступився пальмою першості іншому приводу – втомі. Фраза «Я дуже втомився (втомилася)» зараз є номером один у списку найпопулярніших причин відмови від сексу.
Соціологи відмічають, що офісна робота і корпоративна культура негативно впливають на подружні стосунки. Страх виявитися «за бортом» примушує сучасних кар’єристів повністю сфокусуватися на роботі, забуваючи про інші аспекти життя.

Чому чоловіки теж шукають приводи?

Виявилось, що, усупереч поширеному стереотипу про те, що чоловіки готові займатися сексом коли завгодно саме вони відмовляються від виконання подружніх обов’язків частіше за жінок: 28% опитаних соціологами чоловіків і 18% жінок зізналися, що вони намагаються уникнути сексу з подружжям.
«Чоловічі» причини відмови від сексу, на жаль, набагато серйозніше, ніж головний біль чи стрес. Опитування показало, що 30% чоловіків не хочуть займатися сексом з дружиною з тієї простої причини, що більше не люблять її. Вони не поспішають говорити про це з дружиною, боячись зруйнувати сім’ю і зашкодити дітям. З цієї ж причини відмовляються спати зі своїми чоловіками і 20% жінок.

Криза економічна і… сексуальна

20% опитаних заявили, що фінансова криза і пов’язані з нею проблеми вплинули на їх сексуальне життя. Адже більшість людей зараз працюють більше ніж звичай: вони постійно заклопотані питаннями побудови кар’єри, добробуту і майбутнього.

Чому про це не говорять?

Більшість людей уникають говорити про сексуальні проблеми, навіть якщо вони серйозно затьмарюють їхнє життя. Здавалося б, знаходячись наодинці в спальні, можна поділитися найпотаємнішим. Проте такі розмови трапляються між подружжям не так вже й часто.
Половина подружніх пар прикидаються сплячими, коли їх партнер добирається до ліжка. З тієї ж причини 40% опитаних чоловіків і 20% жінок не лягають спати одночасно зі своїми благовірними. Дорослі люди поводяться, як діти: ховаються від розмови про наболілу сексуальну (чи ще глибшу) проблему.

10 найпопулярніших причин відмови від сексу

1) Я дуже втомився (втомилася).
2) Я не в настрої.
3) У мене болить голова.
4) Мені завтра рано вставати.
5) Я нервую через роботу.
6) Я на тебе ображений (ображена).
7) Діти можуть почути.
8) Тобі треба прийняти душ.
9) У мене болить спина.
10) Зараз ще дуже рано для цього.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля