Головна | СТОСУНКИ → Як бути хорошим другом

Як бути хорошим другом

Як бути хорошим другом

Іноді буває досить складно налагодити дружні відносини з оточуючими. Щоб полегшити цей процес, повторимо основи доброзичливості і миролюбства.

Будьте відкриті до дружби з новою людиною
Пам’ятайте, що кожна людина – це окрема історія, і вона анітрохи не простіша і не менш цікава, ніж ваша власна. Не будьте занадто поверхневі в судженнях. У кожному є щось дивовижне і унікальне, треба лише дати людині шанс це показати.

Показуйте доброту і повагу
Ставтеся до друзів доброзичливо. Будьте впевнені – ваше доброзичливе ставлення обов’язково повернеться до вас.

Звільніться від негативних людей
Намагайтеся проводити більше часу з приємними вам людьми – дотепними, позитивними, легкими на підйом. Вони зроблять ваше життя яскравішим і цікавішим. Не витрачайте час на людей, які намагаються навіяти всім, що життя жахливе.

Вчіться відпускати людей
Трапляється, що відносини людей тривають, поки їм щось один від одного потрібно: емоції, враження, підтримка. І в якийсь момент відносини можуть припинитися. Потрібно навчитися миритися з цим і відпускати людей.

Підтримуйте друзів
Навіть сама незначна похвала може дуже багато означати для того, на чию адресу вона сказана в потрібний момент.

Не будьте перфекціоністом
У кожній людині цінується унікальна комбінація всього хорошого і поганого. Вчіться любити не тільки свої недоліки, але й недоліки своїх друзів.

Вибачайте, щоб рухатися далі
Складно жити з почуттям ненависті у серці. Позбавтеся від нього, адже воно набагато більше шкодить саме вам. Починаючи з порушень нервової системи і закінчуючи серйозними фізичними недугами. Вибачте тих, хто зробив вам боляче.

Приділяйте увагу якості, а не кількості
Неможливо бути хорошим другом для мільйонів людей, але можна бути незамінним для декількох людей. Залишається вирішити – хто ці декілька.

Вмійте вислухати і почути
У більшості випадків, коли друг звертається з проханням обговорити його проблеми, йому потрібні не поради, а вміння вислухати.

Віддавайте те саме, що хочете отримувати взамін
Будь-які відносини будуються на взаємності. Хочете любові? Любіть. Хочете відданості? Будьте віддані. Хочете поваги? Поважайте.

Кажіть те, що думаєте
Формулюйте свої думки чітко і ясно, а головне – будьте щирі. Якщо вам здається, що думки занадто грубі, постарайтеся надати їм більш м’якої форми, але не брешіть.

Не забувайте про відношення до себе
Як би ви не любили близьких вам людей, ця любов не повинна бути сильнішою любові до себе. Підтримуйте, цінуйте і поважайте себе, тільки тоді зможете бути хорошим другом і для іншої людини.

Коментарі до запису "Як бути хорошим другом"

Подивитись останні коментарі
  1. Велике вам дякую! Я посварилася з друзями і хочу з ними помиритися. Ви мені допомогли!

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля