Головна | СТОСУНКИ → Як навчитися правильно цілуватися

Як навчитися правильно цілуватися

Як навчитися правильно цілуватися

Чи звертали ви увагу на те, що ми звикли цілуватися по декілька разів на день. З раннього дитинства і до самого кінця життя, ми цілуємо своїх батьків, дітей, близьких людей і навіть улюблених тварин. Поцілунком можна виразити свою любов, пристрасть, прихильність, ніжність, подяку, згоду, оголосити про перемир’я та ще безліч найрізноманітніших почуттів.

Люди прагнуть навчитися цілуватися для того, щоб задовольнити свою природну потребу. Ця потреба так само реальна, як і потреба в їжі, питті, коханні, постійному підключенні до Інтернету …

Ця потреба в пристрасті, в необхідності доторкнутися до когось, обійняти кохану людину, зазвичай, приводить двох людей один до одного. Прагнення до людського контакту відбувається за покликом інстинкту, воно приходить природно і не може бути пояснено. Не дивлячись на це, техніку поцілунку можна пояснити. А навчитися цілуватися може кожен.

Мистецтво поцілунку

То що ж потрібно зробити для того, щоб перший «дорослий» поцілунок запам’ятався вам і вашому обранцеві назавжди?

1. Ніколи не соромтеся. Те, що вам, можливо, ще жодного разу не доводилося цілуватися, ще ні про що не говорить. Повірте, те, що у вас паморочиться голова, тремтять коліна і раптом спітніли долоні – це всього лише ознаки того, що ви дійсно закохані. Це ніщо, в порівнянні з тим, яке емоційне та фізичне задоволення ви отримаєте від першого поцілунку.
2. Якщо є можливість, зробіть навколишнє оточення інтимним і романтичним. Чудово підійдуть свічки чи неяскраві лампи.
3. Не забудьте про ваше дихання. Несвіжий запах з рота може відбити у дівчини всяке бажання цілуватися. Якщо ви не встигли почистити зуби, до вас на допомогу прийде жувальна гумка, яблуко або кілька гілочок петрушки.
4. Під час поцілунку не завмирайте в одній позі. Ніжно проведіть рукою по волоссю партнера, торкніться його вух, погладьте плечі, спину.
5. Не мовчіть. Якщо ви цілуєтеся, це ще не означає, що ви повинні мовчати як риба. Скажіть своєму коханому (чи коханій) що-небудь ніжне й приємне.
6. Не напружуйтеся, будьте розслабленими. Напружені губи можуть відштовхнути вашого партнера, або він подумає, що робить вам які-небудь незручності.
7. Не зупиняйтеся на одному виді поцілунків. Багато чоловіків віддають перевагу «французькому» поцілунку, чи як його ще називають «мокрий» поцілунок. Повірте, ніжне покусування і посмоктування губ партнера, можуть привести його в ще більше збудження, ніж просто «спілкування» з вашим язиком.

Як зрозуміти, що дівчина вже «дозріла» для поцілунку? Можете не вірити, але частіше за все, вона згорає від нетерпіння і чекає, коли ж її обранець, нарешті, наважиться поцілувати її першим? Зазвичай так відбувається тому, що хлопець дуже довго не може зібратися з духом, ставлячи себе цим в якісь тимчасові рамки, і створюючи незручні ситуації. Якщо дівчина дивиться вам в очі і не намагається відвести погляд у бік – вона дає вам ясно зрозуміти, що вже готова цілуватися, і не варто більше тягнути.

Жінки, що, до речі, не завжди вірно, вважають, що за поцілунком чоловіка можна визначити, який у нього характер, наскільки він підходить і чи гідний він того, щоб перейти з ним в більш інтимні стосунки. Але ви не бійтеся показати себе, відкрийтесь своїй коханій.

Як можна визначити, чи вмієте ви добре цілуватися?

Найголовніше – стежити за реакцією партнера. Швидше за все, це хвилює більше чоловіків, ніж жінок. Якщо жінка тихо стогне або задоволено несеться в безодню вашого безмежного поцілунку – це відразу помітно, і ви вже точно зрозумієте, що не потрапили в халепу. Якщо ж у вашої партнерки вигляд такий, ніби вона сидить на лекції з філософії – задумайтеся, що ж зробити такого, щоб її завести? Запам’ятайте, немає нічого кращого, ніж досягати бажаного результату шляхом проб і помилок, це ж стосується і питання, як навчитися цілуватися. Сьогодні, можливо, у вас і не вийшов гарний поцілунок, зате завтра, врахувавши всі нюанси, ви поцілуєте вашу улюблену так, що вона буде готова вибухнути від задоволення. Жінки вміють прикидатися та обманювати, але під час поцілунку, вони зазвичай забувають про свої здібності, і не приховують своїх почуттів.

Радимо звернути увагу на деякі «прикмети», які чітко скажуть вам про те, що слід трохи підучитися цілуватися. Наприклад, якщо дівчина закриває рот, відволікається, відводить очі, чи, не дай Бог, заснула вся в вашій слині – це перша ознака того, що ви робите щось не так. Якщо вона відразу після поцілунку запитує про останні політичні новини, чи говорить щось неприємне, давши вам зрозуміти, що ви їй нецікаві – вперед, вмикайте всю свою фантазію і до перемоги – практика, практика і ще раз практика!

Найбільша помилка при поцілунку

Ви забули про вашу партнерку. Ви хочете цілуватися тільки для себе, отримуючи величезне задоволення, і думаєте, що раз цей поцілунок подобається вам, то він обов’язково сподобається і вашій партнерці. Але майте на увазі, що у неї теж є свої вподобання, почуття, очікування і ви зробите дуже неправильно, якщо проігноруєте їх.

Якщо ви вважаєте, що ваш широко розкритий рот затьмарить усі очікування вашої коханої, то знову ж таки глибоко помиляєтеся. Не варто, звичайно ж і затискати губи, ніби ви партизан, і нікому нічого не скажете – прагніть знайти компроміс, ваша партнерка обов’язково покаже, як їй подобається цілуватися.

Як же навчитися цілуватися краще?

Практикуйтеся. Тренуйтеся. Все приходить з досвідом. Кращий спосіб навчитися цілуватися – власна уява.

Отже, влаштуйтеся зручніше і розслабтеся. Уявіть перед собою предмет вашого обожнювання. Уявіть, як ви наближаєтеся до неї, запускаєте руку в її волосся, починаєте ніжно цілуватися. Головне – вкласти в таке фантазування побільше емоцій та почуттів. Чим яскравіше буде картинка – тим краще для вас, оскільки ви не витратили час на репетиції даремно.

І ще одне. Навчитися цілуватися тільки в губи недостатньо. У осіб слабкої статі є багато ерогенних зон. Завдяки нашим всюдисущим дослідникам-соціологам, відомо, що 97% жінок від поцілунку в шию збуджуються моментально, а іноді ледь не досягають оргазму. Все що потрібно – це підійти до коханої, міцно обняти ззаду, відкинути її волосся і ніжно поцілувати. Коли дівчина відчуває гаряче чоловіче дихання на шиї, його покусування і поцілунки – вона просто готова розчинитися в обіймах!

Поцілунок – це блаженство, під час якого з’єднуються душі закоханих. Не бійтеся експериментувати. Цілуйте ваших коханих так, як вам підказує ваше серце. Ви завжди будете зберігати в пам’яті спогади про такі поцілунки.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля