Головна | СТОСУНКИ → Як перевірити сумісність хлопця та дівчини – чи підходите ви один одному?

Як перевірити сумісність хлопця та дівчини – чи підходите ви один одному?

Як перевірити сумісність хлопця та дівчини – чи підходите ви один одному?

Багато дівчат мріють знайти саме свого «принца» і побудувати благополучне сімейне життя. Однак не завжди все складається вдало, оскільки дівчина не впевнена, що хлопець їй підходить.

Є певні способи перевірити сумісність з вашим партнером. Якщо хоча б половину ознак з нашого списку можна помітити в ваших стосунках, то можете бути впевнені, ви – ідеальна пара.

Синхронність рухів
Спробуйте провести експеримент. Потягніться за напоєм, поправте волосся, почухайте зап’ястя. Ви, таким чином, провокуєте партнера повторити ваші рухи. Якщо людина дуже симпатична іншій людині, то вона буде повністю або частково повторювати її рухи. Якщо ви помітили, що ваш хлопець дійсно повторює деякі ваші дії, то будьте впевнені – відносини можуть тривати довго.

Родичі
Знайомі і друзі кажуть, що ви дуже схожі, а батьки намагаються з’ясувати, чи не було у них ще й сина? Тоді точно можна сказати, що ви підходите один одному. Сама природа ніби натякає, що ви ідеальна пара. На підсвідомому рівні люди вибирають собі в партнери тих, у кому бачать знайомі риси, оскільки це означає, що потомство буде здоровим.

Ми
Даний займенник є дуже важливим у відносинах між чоловіком і жінкою. Якщо ви спілкуєтеся з рідними, знайомими або друзями, вживаєте при цьому «ми», «у нас» і так далі, то це може говорити про те, що у вас достатньо міцні відносини і такий союз може закінчитися шлюбом.

Зміна голосу
Якщо ви помічаєте, що голос вашого молодого чоловіка змінюється, коли він говорить з вами, то можете бути впевнені, що ви підходите один одному. Людина ніби підлаштовує свій голос під партнера. Хлопець намагається зробити свій голос більш м’яким і високим, а вся грубість пропадає. Створюється відчуття, ніби у вашого партнера навіть голос ніжний. Це і говорить про його симпатію до вас.

Однакова мова
Чи часто ви зустрічали людей, які використовують такі ж мовні звороти, як і ви? Якщо ваш хлопець відноситься до таких людей, то ви можете бути впевнені, що ваш союз буде достатньо довгим. Також варто зауважити, що якщо ви подобаєтеся людині, то вона незабаром починає несвідомо повторювати ваші слова і словосполучення.

«Позіхни зі мною»
Як показує практика, люди, що знаходяться в парі, дуже тонко відчувають один одного. Якщо ви позіхнете, а ваш хлопець не позіхне слідом за вами, то дуже велика вірогідність, що між вами немає нічого серйозного. Якщо ж ваш партнер позіхнув разом з вами, то можна сміливо робити висновок, що між вами тісний зв’язок.

Однакові смаки
І мова зараз піде не про любов до бутербродів з сиром або ж до какао в зимовий вечір. Йдеться про те, що вам подобаються однакові люди, їхні риси характеру, їх зовнішність. Дуже часто ви починаєте розмовляти про одну й ту саму людину, яка пройшла мимо. Вона вас зацікавила так само, як і ви зацікавилися одне одним. Це говорить про вашу сумісність із хлопцем.

Ворожимо на пальцях
Зверніть увагу на руки вашого партнера. Якщо у нього короткі пальці, то ви можете точно знати, що така людина схильна закінчувати свої справи якомога швидше, і не дуже терпляча. Якщо ж у вашого партнера довгі пальці, то слід знати, що він більш терплячий і здатний довго виконувати роботу, яка має велику кількість деталей.

Хода
Якщо ви думаєте, що ваш чоловік збайдужів до вас і що він вам не підходить, то запросіть його прогулятися. Якщо людині з вами комфортно, і він у вас дійсно закоханий, то він не буде кудись поспішати. Він постарається розтягнути миті щастя з рідною людиною, і його хода буде достатньо повільна. Якщо ж молода людина йде з дівчиною, яка йому байдужа, то, швидше за все, він буде постійно кудись поспішати і трохи обганяти свою супутницю.

Останній крок
Якщо ви поглянете на свого молодого чоловіка, то відразу зрозумієте, підходить він вам чи ні. Подивіться на його обличчя. За рисами обличчя можна розповісти багато чого про людину. Наприклад, різкість рис обличчя, гострота – завжди свідчать про важкий характер, впертість і навіть деяку злостивість.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля