Головна | СТОСУНКИ → Як потрібно говорити компліменти

Як потрібно говорити компліменти

Як потрібно говорити компліменти

Мало хто з жінок не любить компліменти. Навіть якщо вони говорять, що похвальні слова на свою адресу їм чути неприємно, що компліменти їх дратують, не поспішайте в це вірити. Найімовірніше, ваш комплімент був виражений у неправильній формі, не в тому місці і вибрали ви не той наголос.

Мало хто знає, як потрібно говорити компліменти, ще менше чоловіків розуміють їхню важливість. Тим часом за допомогою вчасно і правильно вимовленого компліменту можна домогтися багато чого: можна привернути жінку до себе або відштовхнути.

Вгадати, що хоче почути дама, важко, але цілком реально. Практично завжди спрацьовують компліменти з приводу зовнішності. Досвідчений «компліментщик» ніколи не скаже: «Яка у вас гарна зачіска!», оскільки знає, що жінка воліє почути, наскільки прекрасна вона, а не те, наскільки професійний її перукар. А ось фраза: «Як вам личить нова зачіска!» вказує не тільки на те, що дама виглядає дивовижно. Вона говорить про те, що у неї відмінний смак, про те, що зміни в її зовнішності помітні оточуючим.

Важливо не тільки, що сказати. Важливо пам’ятати про те, як потрібно говорити компліменти. А вимовляти їх слід виразно, дивлячись співрозмовниці в очі. Звичайно, при людях, та ще без досвіду буває важко «видавити» з себе не зовсім щиру (що гріха таїти, буває і таке) фразу. Значить, починати треба зі щирих слів, віч на віч.

У будь-якій жінці можна знайти те, що гідне компліменту. Припустимо, вона чудова господиня, ви, раптово нагрянувши у гості, застали її, скажімо, не зовсім при параді, але зате були від душі нагодовані. Ось і скажіть, що вона дивовижно готує, але не: «Частування було чудовим!», а щось типу: «У вас золоті руки, тільки ви можете так приготувати цю страву!». При цьому в жодному разі не додавайте, що відтепер ви будите їсти тільки її печиво, шарлотку, борщ і т.п. У такій заяві проглядається користь, а не щире бажання похвалити її.

Комплімент повинен бути коротким, але зрозумілим. Не варто утримувати увагу співрозмовниці довгою тирадою і перенасичувати похвалу безліччю «солодких» слів. По-перше, це може бути сприйняте як глузування, по-друге, ви ставите жінку в незручне становище, а це вже небезпечно.

Ні в якому разі не використовуйте «чергові» компліменти і однакові для всіх присутніх дам слова, так само як не слід виділяти лише одну жінку (якщо це не господиня дому або не винуватиця святкової події).

Раніше в дворянських родинах хлопчиків навчали тому, як потрібно говорити компліменти. Сьогодні цьому вчать на пікап-тренінгах, причому іноді досить успішно. Комплімент – це не просто кілька завчених фраз, це слова, підібрані з урахуванням психології, і головне тут – відсутність банальності і почуття міри. Невміння говорити компліменти загрожує тим, що, бажаючи виглядати галантним чоловіком, ви знайдете славу підлабузника, тому дуже важливо відчувати ту межу, за якою приємні слова переростають в лестощі.

Так прийнято, що коли ми говоримо про компліменти, то їх об’єктом завжди є жінка. А що, чоловіки не люблять, коли їм кажуть щось приємне? Люблять, і не менше ніж жінки. Все, що викладено в статті, можна сміливо використовувати і по відношенню до чоловіків. Навіть компліменти з приводу зовнішності вони приймають з великим задоволенням, тільки слова треба підбирати інші. Адже не дарма кажуть, що добре слово і кішці приємне, навіщо ж скупитися на компліменти?

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля