Головна | СТОСУНКИ → Як провести час з дівчиною

Як провести час з дівчиною

Як провести час з дівчиною

У століття комерції і безмежної величі грошей, всі відносини, так чи інакше, зводяться саме до них. У стосунках між чоловіком і жінкою не останню роль відіграють гроші. Зрозуміло, не можна узагальнювати всі пари, але однозначно це стосується більшої половини з них.

Дівчина, при виборі свого супутника, орієнтується на його фінансовий стан, а молодий чоловік на зовнішність і характер. Оскільки для нього дівчина виступає, як би у вигляді товару, який, зрозуміло, він прагне купити якнайвигідніше.

Такий підхід до кохання просто нелюдяний. Ні про яку романтику не може бути й мови. Справжні щирі стосунки не будуються на грошах. Просто потрібно любити один одного. Отримувати задоволення від простого спілкування. Проводити час разом і не думати про гроші.

Навіть маючи на руках невелику суму грошей, можна чудово провести час. Наприклад, за давнім звичаєм сходити ввечері в кінотеатр. На додачу до проведеного вечора, після сеансу, подаруйте їй невеличкий подарунок. Або ж замість кінотеатру зводіть дівчину у кав’ярню. У саму звичайну кав’ярню, попийте кави, поговоріть. Головне не вишукане оточення, а спілкування.

Трапляються ситуації, коли грошей немає зовсім. Але це не означає, що варіант продуктивно провести час відпадає. Багато молодих людей не знають чим зайнятися при відсутності грошей, і це змушує їх нудьгувати. Насправді ж існує безліч способів, як весело провести час без жодних грошових вкладень.

Як варіант, запросіть дівчину до себе додому. Перегляньте улюблений фільм або пограйте в що-небудь. А щоб домашні посиденьки не набридли, поєднуйте їх з прогулянками. Таким чином ви чудово проведете час в товаристві один одного без витрат з грошового боку.

Якщо, з якихось причин побачення вдома вас не влаштовує, запросіть дівчину на природу. Посидьте з нею вдвох біля багаття або просто прогуляйтеся по березі річки. Таке побачення залишить набагато більше позитивних емоцій, ніж вечеря в найдорожчому ресторані.

Взагалі найголовніше у проведенні часу разом – це з ким його проводити. Якщо ви дійсно знайдете свою справжню другу половинку, то вам буде цікаво проводити час з нею, в будь-якому місці і за будь-яких обставин. Можливо на початковому етапі, вам і доведеться пофантазувати, як провести час з дівчиною, але з подальшим розвитком відносин потреба в цьому відпаде. Для закоханих людей, навіть погодувати голубів у парку і то за радість. Лише б разом.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля