Головна | СТОСУНКИ → Як сподобатися дівчині, якій ти не подобаєшся

Як сподобатися дівчині, якій ти не подобаєшся

Як сподобатися дівчині, якій ти не подобаєшся

Вже не перший рік чоловіки всього світу переймаються питанням, як же здобути прихильність та завоювати серце коханої жінки.

Про це написано дуже багато книг, знято величезну кількість фільмів. І в багатьох з них, нехай і завуальовано, але дано відповідь на одвічне запитання: як сподобатися дівчині, якій ти не подобаєшся?

Для того, щоб сподобатися дівчині, якій ти не подобаєшся, необхідно брати до уваги відразу декілька факторів.

Перш за все, варто зрозуміти, чому ви їй не подобаєтеся. Можливо, справа в зовнішньому вигляді, у внутрішньому світі, в способі життя, в колі спілкування. Варіантів може бути дуже багато, і дуже складно підібрати один універсальний, який став би догмою. Всі дівчата індивідуальні, і те, що буде здаватися достоїнством для однієї, для іншої може стати суттєвим недоліком. Саме тому необхідно уважніше придивитися до об’єкта свого обожнювання, і на підставі цього зробити певні висновки.

Також не буде зайвим витратити час і на те, щоб зрозуміти, чим дівчина живе. Можливо вона цікавиться спортом чи музикою? А може вона відвідує всі театральні прем’єри? Коло інтересів – це те, що завжди може зблизити двох людей. Після того, як стане відомо, чому надає перевагу дівчина, необхідно з’ясувати, які з ваших інтересів співпадають. Тоді вже з’являться спільні теми для розмов.

Окрім спільних тем у вас буде в руках ще один певний козир. Умовно кажучи, якщо ви розумієте, що дівчина запекла театроманка, то можна стверджувати, що вона не відмовиться відвідати той чи інший спектакль. А спільний похід до театру – це вже практично побачення.

Інше питання полягає в тому, що ніколи не можна з впевненістю сказати, чи варто намагатися сподобатися дівчині, якій ти не подобаєшся. Найщиріші, світлі і справжні почуття, як правило, завжди бувають взаємними. Дуже рідко у випадку справжніх стосунків, один з партнерів дійсно пізніше іншого усвідомлює свою симпатію.

Однак, якщо ви приклали певні зусилля, якщо ви прагнете добитися взаємності і робите буквально все для своєї коханої, але не отримуєте жодної віддачі, то можна задуматися про те, а чи потрібно це вам взагалі.

Звичайно, література і кінематограф вчать нас тому, що дівчат потрібно добиватися, однак, якщо процес занадто затягнувся, подумайте, можливо це просто не ваша людина. Оскільки та сама суджена ніколи не буде випробовувати вас на міцність.

Коментарі до запису "Як сподобатися дівчині, якій ти не подобаєшся"

Подивитись останні коментарі
 1. А якщо я “однолюб”?
  То що тоді робити, якщо нічого не виходить?
  І якщо вона зразу мене сподобала, але потім стала ненавидіти?
  Підкажіть тоді хто-небудь, що робити в такому випадку, бо це всі питання разом розглядаються?!
  Будь-ласка підкажіть хто-небудь по скоріше?

  • На мою думку, треба спершу зрозуміти чому вона вас ненавидить і, принаймі, показати, що ви не “однолюб”.

   • Якщо мені нравиться дівчина, а я нравлюсь їй, но вона не хоче зустрічатись, бо їй нравиться ще один і не може зрозуміти з ким бути – тоді що робити?

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля