Головна | СТОСУНКИ → Як сподобатися начальнику

Як сподобатися начальнику

Як сподобатися начальнику

Будь-яка людина, влаштовуючись на нову роботу, завжди хоче сподобатися начальникові. Навіть якщо при цьому вона є запрошеною зіркою, все одно десь в глибині душі симпатія начальства гріє душу і самолюбство.

Що люблять начальники?

Начальники люблять, щоб їх підлеглі приходили раніше, а йшли пізніше, брали роботу додому чи виходили в офіс на вихідних, перевиконували місячний план і, звичайно ж, не просили підвищення окладу.

Корисні поради. Як сподобатися начальнику

Приходьте на 5 хвилин раніше
Навіть якщо ваш робочий день офіційно розпочинається о 8 ранку, а бос приходить на роботу в 7:50, ви повинні бути на роботі в 7:45. Начальники люблять, коли підлеглі не запізнюються.
Ніхто не звертає увагу, якщо ви залишаєтеся після роботи (раз залишилися, значить погано працювали протягом дня). Зате всі помічають, якщо ви запізнюєтеся вранці хоча б на 5 хвилин.

Завжди посміхайтеся і вітайтеся
Який би у вас не був стан і настрій (після нічної гулянки чи з закладеним носом), завжди посміхайтеся і кажіть «Доброго ранку». І бажано, щоб посмішка виглядала щирою. Ніхто не любить зануд.

Будьте добровольцем
Коли на нараді звучить фраза «хто хоче бути добровольцем?», більшість відразу ж намагається не дивитися в очі керівництву, щоб не отримати додаткове завдання. Тому люди, які самостійно проявляють ініціативу, особливо цінуються керівництвом.

Будьте принтерним гуру
Це означає, що якщо ви вмієте робити «брудну роботу» з картриджем, то станете улюбленцем не тільки свого начальника, але і всього офісу.

Завжди кажіть «Дякую»
Особливо своєму босові. Особливо за його цінні поради, додатковий день відпустки чи премію. А ті, хто хоче висловити подяку в більш яскравій формі, можуть навіть написати письмову подяку. Але не забувайте дотримуватися міри.

Робіть каву
Запропонувати приготувати чашечку кави начальнику чи колегам за компанію до своєї – це не підлизування, а правило хорошого тону. Навіть якщо знаєте, що вам скажуть «ні, дякую», запропонувати все ж таки варто, – це основи ввічливості.

Підлаштуйтеся під мову боса
Зверніть увагу на те, які нові слова використовує начальник. Використовуйте їх під час нарад та додавайте в свої листи. Так ви покажете, що знаходитеся на одній хвилі з начальством і дійсно розумієте, про що йде мова.

Створіть процедури
Створіть певні ритуали під час роботи над тим чи іншим проектом. Чи то відправка пошти, чи передача проекту дизайнерам, програмістам і т.д. Слово «процедура» звучить вражаюче і робить з найпростішої справи щось більш важливе і значуще.

Вдаваний ентузіазм
Навіть якщо ваша робота абсолютно прісна, нудна і монотонна, постарайтеся знайти протягом кожного робочого дня хоча б кілька приводів для емоційних реакцій. Натягніть посмішку і бурхливо розмахуйте руками, розповідаючи своїм колегам про черговий похід до клієнта. Навіть якщо це було страшенно нудно, метод спрацює і ви пожвавите своє розмірене офісне існування.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля