Головна | СТОСУНКИ → Як запросити дівчину на побачення

Як запросити дівчину на побачення

Як запросити дівчину на побачення

Мабуть, кожен чоловік знає, яким тривожним буває момент запрошення дівчини на побачення. Але основна суть полягає не в тому, щоб зробити це, а як зробити це так, щоб не отримати відмову. Ось декілька порад, які допоможуть зробити цей процес більш легким.

– Найголовніше – не хвилюватися. Немає нічого простішого, як запросити дівчину на побачення! Коли ви не впевнені в собі, дивитеся в підлогу і соромитесь, буде дуже складно домогтися від дівчини однозначної і позитивної відповіді. Запам’ятайте: жінки люблять вухами, жінки люблять сильних і мужніх, жінки люблять мерзотників, жінок чіпляє холодність.

– Дівчата дивляться на світ трохи іншими очима, ніж хлопці. Вони більш сором’язливі і не завжди прагнуть виявляти свої емоції і почуття. Навіть якщо ви скажете «я запрошую тебе на побачення», дівчина може відмовити вам, просто тому, що не хоче видатися легкодоступною, навіть незважаючи на симпатію до вас. Ви повинні підвести діалог до цього питання так, щоб він звучав як звичайне, а не якесь особливе питання.

– Якщо велика ймовірність відмови або сором і хвилювання заважають озвучити запрошення на побачення, то можна це зробити за допомогою телефонного дзвінка або sms. Але варто пам’ятати, що від такого запрошення ваш потенційний обранець також зможе досить легко відмовитися. Так що ризик відмови ще більше зростає, але неприємних відчуттів від цього значно поменшає.

– Можна заздалегідь з’ясувати ставлення дівчини до вас. Для цього поспостерігайте, як вона реагує на вашу присутність. Позитивне ставлення помітити досить легко за положенням тіла. Наприклад, якщо під час розмови з вами дівчина стоїть до вас обличчям, а не боком чи якщо вона позитивно сприймає ваші «випадкові» дотики, будьте певні – ви їй небайдужі.

– В якості першого кроку, який приводить до побачення, можна для початку запросити дівчину на чашку кави в кафе для обговорення чого-небудь. Однак це має статися начебто випадково. Наприклад, якщо ви проходите поруч з таким кафе. Позитивні спогади, що залишилися у дівчини після такого попереднього побачення, значно збільшать ваші шанси на справжнє побачення з дівчиною.

– В будь-якому випадку заздалегідь прорепетируйте ваше запрошення. Можна і перед дзеркалом. Це допоможе вам зменшити ймовірність недорікуватості і спокійно запросити дівчину на зустріч, зменшивши вплив сильних емоцій, які заважають думати і говорити під час цього відповідального моменту. З іншого боку, експромт теж може бути дуже ефективним способом, що полегшує запрошення.

– Варто заздалегідь вибрати місце і час для запрошення. Відмова буде більш ймовірнішою і досить болючою, якщо під час запрошення дівчини на побачення навколо вас будуть інші люди. Так що постарайтеся запрошувати дівчину на побачення без свідків.

– Запрошуючи дівчину на побачення, не варто пропонувати його в цей же день. У неї можуть бути свої справи і домовленості. Крім того, для дівчини перше побачення є досить важливою подією, під час якого вона повинна виглядати максимально привабливо. А це означає і зачіску, і плаття. Що, знову ж таки, вимагає часу.

– Роблячи запрошення, можна відразу ж уточнити місце для побачення. В такому випадку дівчина змушена переключиться з вибору відповіді «погодитися – не погодитися» на визначення бажаного місця для побачення. Особливо підвищиться ймовірність побачення, якщо ви самі запропонуєте вибір з модних (дорогих) місць відпочинку.

– Що ж робити, якщо ви все-таки почули відмову на ваше запрошення. Якщо відмова була досить жорсткою і не припускає бажання дівчини будувати з вами стосунки, то навіть це не повинно бути для вас занадто важливим. Варто пам’ятати, що є багато інших хороших і гарних дівчат, які з радістю підуть з вами на побачення.

– Якщо ж ця дівчина займає дуже багато місця в ваших мріях, то не варто панікувати і турбуватися. Можливо, ви зробили помилку в самому запрошенні. Проаналізуйте ситуацію і через деякий час обов’язково повторіть спробу. Наполегливість, винахідливість і уважне ставлення до дівчини допоможуть вам отримати її згоду на побачення.

Коментарі до запису "Як запросити дівчину на побачення"

Подивитись останні коментарі
  1. Запросити на побачення вперше – це завжди складно! Далі вже легше.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля