Головна | СТОСУНКИ → Як зберегти кохання

Як зберегти кохання

Як зберегти кохання

Стосунки – це не розвага. Якщо мова йде про щось серйозне, то стосунки – це важка робота, щоденний внесок у майбутнє і турбота про кохану людину. Все це дуже складно, але необхідно для того, щоб зробити щасливим того, кого ви любите, і самому також бути щасливим.

Тому якщо ви частенько нехтуєте проханнями коханої людини, то рано чи пізно це виллється в проблему. У звичайній ситуації ваша забудькуватість не стане каменем спотикання, але в проблемний період вона вийде вам великим боком, тому що відразу буде сприйнята як егоїзм і небажання допомогти.

Як відомо, кохання руйнують саме такі-от дрібниці, а тому піклуватися один про одного просто необхідно. Але не можна з цим переборщувати, балуючи кохану людину і всю відповідальність перекладаючи на свої плечі. Адже тоді весь тягар сімейних і домашніх обов’язків доведеться нести вам, тоді як ваша друга половинка буде просто цим користуватися. І справа не в тому, що вас різко розлюблять, просто така людська натура: якщо нас балують, ми перестаємо цінувати і сідаємо на шию.

Щоправда, на початковому етапі стосунків турботі можна приділяти трохи менше уваги, тому що пристрасть і закоханість зроблять все за вас. Але, рано чи пізно, це проходить, а погляд стає більш реалістичним тому, що в силу вступають життєві обставини. І ось тоді, щоб зберегти ту близькість і комфорт, тремтливість почуттів і пристрасть, потрібно вже прикладати зусилля, потрібно починати піклуватися, підтримувати і допомагати коханій людині.

Однак, це буває не так вже й просто, адже у кохання, як і у будь-якого почуття, є дві сторони. Часто, кохаючи, ми просто хочемо володіти, тому що ми завжди власники і егоїсти. У багатьох людей кохання аж ніяк не схоже з альтруїзмом і стає втіленням таких темних сторін, як нестримні ревнощі, зайва емоційність або таємні страхи. Вони затьмарюють розум і не дозволяють пробитися назовні світлу. А дуже часто, поступаючи шляхетно, ми переслідуємо зовсім не добрі справи.

Але якщо ви кохаєте по-справжньому і хочете, щоб ваша кохана людина була щасливою, вам просто необхідно віддавати, а не отримувати. І тоді ви теж зможете стати щасливим, розуміючи, що запалили вогник в очах того, кого кохаєте.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля