Головна | СТОСУНКИ → Як зберегти стосунки з хлопцем

Як зберегти стосунки з хлопцем

Як зберегти стосунки з хлопцем

Розставання з коханою людиною іноді може завдати непоправного удару по психіці. Щоб уникнути цього, багато хто намагається будь-якими способами зберегти стосунки, які «висять на волосинці». Що для цього потрібно зробити? Як зберегти стосунки з хлопцем?

Є кілька простих правил, дотримуючись яких, ви зможете довгий час насолоджуватися присутністю у вашому житті коханого.

Приймайте його таким, який він є
Варто пам’ятати, що змінити звички іншої людини практично неможливо. Тому, якщо ваш союз триває вже кілька років, і ваш молодий чоловік навіть не думає змінюватися, то, можливо, легше буде змінити власне ставлення до цих маленьких слабкостей.

Більше уваги приділяйте його позитивним рисам характеру
Вступаючи у відносини з цією людиною ви, напевно, знали про його недоліки так само, як і про позитивні риси. Тому, як би вам не подобалися деякі моменти в поведінці вашого хлопця, намагайтеся просто їх не помічати. Адже якщо звертати увагу на всі мінуси його поведінки, такий союз довго не протримається, роздратування від того, що відбувається зробить свою неприємну справу.

Намагайтеся дотримуватися загальних цілей в житті
Загальні цілі – одне з важливих правил союзу і взаєморозуміння в сім’ї. Варто відразу з’ясувати, чого хоче ваш бойфренд в найближчому і далекому майбутньому. І, якщо ваші цілі збігаються, сміливо возз’єднуйтеся.

Підтримуйте приятельські стосунки з його рідними і друзями
Часто буває так, що дівчатам родичі і друзі хлопця категорично не симпатичні. Причому це неприйняття вони демонструють у відкриту. Запам’ятайте, для того щоб зберегти стосунки з хлопцем, така поведінка неприйнятна. Адже кожній представниці прекрасної статі відомі етика і хороші манери. Так чому б ними не скористатися? Адже якщо ви будете наполягати на виборі хлопця між вами і його близькими, він, швидше за все, вибере другий варіант.

Якщо це дійсно кохання, то зумійте пробачити навіть найбільш «страшні гріхи»
Здавалося б, найстрашніше у стосунках – це зрада. Але і це можна пробачити. І якщо ви пішли на цей крок, ніколи не дорікайте своєму молодому чоловікові про його колишні пригоди. Просто постарайтеся забути про це непорозуміння.

Якщо у відносинах з хлопцем все, хоч трохи, зрозуміло, тоді, як зберегти стосунки з чоловіком?

Дуже часто виходить так, що після 5-7 років життя в шлюбі, пара втрачає інтерес один до одного. Тому починають виникати взаємні докори, сварки і скандали. В інших випадках можна спостерігати зовсім іншу картину, де чоловік і дружина змогли подолати всі перешкоди і насолоджуються своїм сімейним щастям навіть через роки. Як же бути тим парам, які все ж таки на межі розлучення?

Зберегти стосунки з чоловіком можливо при великому бажанні. Для цього потрібно приділити весь свій вільний час шлюбу і своїй другій половині. Бажано раз на тиждень влаштовувати спільний відпочинок (враховуючи спільні бажання). Регулярний секс, планування сімейного дозвілля і бюджету, розмови про роботу і на різні теми допоможуть зберегти сім’ю і поліпшити в ній стосунки.

Зберегти відносини з хлопцем чи чоловіком досить просто, головне мати бажання і вміти жертвувати деякими своїми звичками.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля