Головна | СТОСУНКИ → Як змусити дівчину бігати за вами

Як змусити дівчину бігати за вами

Як змусити дівчину бігати за вами

Змусити дівчину бігати за вами непросто, однак якщо ви добре розбираєтеся в жінках, це неабияк полегшить завдання. Чоловіки, як правило, воліють бігати за дівчатами, завойовувати їх серця, але є категорія представників сильної статі, які так не вважають. Вони вважають, що це дівчата повинні їх завойовувати. І такі хлопці по-своєму праві. Як змусити дівчину бігати за вами? Ось декілька порад, які допоможуть вам з’ясувати це.

Читайте між рядків

Якщо дівчина в розмові з вами згадує, що у неї є хлопець, скажіть те, чого вона ніяк не очікує почути (особливо якщо вона знає, що подобається вам): «У тебе з’явився хлопець? Ну, вітаю! Чи ти думала, що я за тобою бігати збирався?». Така відповідь приголомшить вашу співрозмовницю, і з великою часткою ймовірності вона сама стане за вами бігати. Чому? Та тому що саме такі хлопці, яким себе показали ви – незалежні, самодостатні – подобаються слабкій статі.

Будьте сильним

Покажіть дівчині, що ви впевнений в собі і сильний духом хлопець. Якщо до цього вона ставилася до вас прохолодно, то тепер її ставлення до вас точно зміниться, причому в кращу сторону. Припустимо, вона говорить вам, що нею зацікавився інший хлопець, або що вона зайнята сьогоднішнім вечором. Швидше за все, дівчина каже це для того, щоб вас перевірити. А ви не кивайте покірно головою, а скажіть: «Та ну! Ми ж обоє знаємо, що це неправда», і дівчина все зрозуміє. Вона зрозуміє, що ви наполегливі і впевнені в собі.

Не змінюйте плани

Навіть якщо ви намагаєтеся зайняти у ваших стосунках з дівчиною позицію ведучого, а дівчина все ніяк не «ведеться», не відхиляйтеся від обраного курсу до самого переможного кінця. Нехай вона зрозуміє це, і тоді її поведінка швидко зміниться, згідно вашої поведінки. Не бійтеся проявляти твердість у потрібні моменти. Якщо ви просто будете залицятися до дівчини, обдаровуючи її подарунками і обсипаючи компліментами, ви самі не помітите, як станете веденим, і тоді самі будете за нею бігати.

Не пояснюйте і не виправдовуйтесь

Зробивши щось, що засмутило дівчину, не вибачайтесь перед нею і не виправдовуйтесь. Будьте незворушним, поводьтеся так, нібито нічого і не сталося. Якщо ви в процесі розмови сказали дівчині ненароком щось образливе, не переривайте свою розповідь, намагаючись вибачитися, навіть якщо співрозмовниця скаржиться на ваші слова. Продовжуйте говорити те, що хотіли, кинувши убік дівчини фразу: «Не звертай уваги, це жарт». Дівчата часом скаржаться для того, щоб простежити за вашою реакцією.

Покажіть, що ви нормальний хлопець

У світі повно збоченців, психічно неврівноважених людей і інших типів, тому так важливо дати дівчині зрозуміти, що ви не з їх числа. Вона дзвонить вам і спілкується запобігливим тоном, ніби чекаючи, що ви запросите її на побачення? Чемно, але твердо скажіть їй, що ви зайняті, коротко попрощайтеся і киньте слухавку. Висміюйте інших хлопців, а точніше їх безглузду поведінку, кажучи, що вони поводять себе, як слабаки. Запитайте дівчину, навіщо вона вас переслідує, якщо вона дзвонить вам і не залишає повідомлень на автовідповідачі, якщо не застає вас вдома. І додайте, мовляв, нормальні люди залишають повідомлення.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля