Головна | СТОСУНКИ → Як зрозуміти, що чоловік тебе кохає

Як зрозуміти, що чоловік тебе кохає

Як зрозуміти, що чоловік тебе кохає

Давно вже не секрет, що чоловіки і жінки, в першу чергу в силу природних відмінностей, проявляють свої почуття досить по-різному. Тим більше це стосується прояву настільки інтимного і потаємного почуття, яким є справжнє і глибоке кохання. Часто нам складно зрозуміти справжні почуття, думки, бажання і наміри іншої людини навіть у самих, здавалося б, простих на перший погляд речах, а в такому животрепетному питанні взагалі не повинно бути ніякої інтриги або незрозумілості.

Як зрозуміти, що чоловік тебе кохає? Перш ніж дати відповідь на це питання, від якого залежить душевна рівновага і благополуччя, впевненість у майбутньому і власна самооцінка кожної жінки, доцільно розібратися в тому, що значить для нас кохання, в чому його відмінність від закоханості і від пристрасті. Як часто ми, приймаючи одне почуття за інше, ранимо себе.

При закоханості ми схильні ідеалізувати партнера, наділяти його усілякими достоїнствами, здібностями і позитивними якостями. Все прекрасно в цій емоції – за одним винятком. Закоханість – досить короткочасне почуття, одна з його властивостей – це швидкоплинність, здатність швидко закінчуватися або ж трансформуватися у кохання, як би нам того хотілося в ідеалі.

Кохання відрізняється від закоханості глибиною почуттів, які ми відчуваємо. Це вже більш серйозне, стабільне почуття. Ми більш об’єктивно оцінюємо партнера, краще його розуміємо, а найголовніше – готові повністю прийняти його як особистість, у якої є і переваги, і недоліки. Слід особливо підкреслити саме повне прийняття іншої людини – це основна відмінність кохання не тільки від закоханості, а й від пристрасті. Справжнє кохання зовсім не засліплює, причому до такої міри, що після протверезіння неминуче настає розчарування, ні, воно ґрунтується на пізнанні свого обранця і на побудові відносин не з вигаданим персонажем, а зі справжньою людиною.

Будучи схожою у своїй тривалості за часом із закоханістю, пристрасть, на відміну від неї, має більший розпал почуттів. Безумовно, вона також може проявлятися окремо від кохання, але також цілком може бути і її складовою. Пристрасть – це, в першу чергу, тяжіння сексуального характеру, заклик плоті. Її можна порівняти зі стихійним лихом, настільки схожі руйнівні наслідки пристрасті з руйнівним впливом сил природи – пожежами або тайфунами. Це справжнє божевілля, що охоплює і душу, і тіло людини, затьмарює розум і здоровий глузд. Нічого спільного у кохання і у пристрасті в чистому вигляді немає. Відносини, засновані лише на пристрасті, приваблять і влаштують не кожну жінку. Адже більшість представниць прекрасної статі сподівається на тривалі і стабільні союзи, які неможливо побудувати на одній лише пристрасті.

Спостерігаючи за поведінкою люблячого чоловіка по відношенню до своєї обраниці, що ми бачимо? Яким чином він проявляє свої почуття і ставлення до неї? Спробуємо виділити основні моменти, які допоможуть кожній жінці краще розуміти ставлення до себе свого чоловіка:

Відвертий прояв проводити більшу частину часу разом.

Це стосується не тільки спільних виходів у місця розваг або на якісь публічні заходи. Чоловік з радістю складає вам компанію, коли ви маєте намір присвятити весь день інтенсивному шопінгу по всіх торгових центрах міста. Він записується в спорт-клуб, куди ви ходите на протязі вже досить тривалого часу, і починає відвідувати тренування разом з вами. І навіть разом з вами вигулює вашу улюблену собачку. Він прагне проводити з вами час наодинці просто для того, щоб поговорити про щось, обговорити щось цікаве, посміятися над чимось.

Вибір теми для обговорення теж має значення.

Хлопець, зацікавлений у вас, буде не тільки говорити сам і тільки про те, що йому цікаво, він буде уважно слухати і ваші промови, намагатися підтримувати цікаві для вас теми. Слід пам’ятати, що не всі чоловіки готові відразу зізнатися в коханні до тебе, особливо на самому початку відносин. Це пов’язано як з побоюванням отримати відмову і бути відкинутим, так і з тим, що такий серйозний підхід є ознакою серйозності його намірів. Не забувайте також, що найбільше поведінка чоловіка характеризується його діями по відношенню до вас, а не одними лише словами.

Дбайливе ставлення лицарів до прекрасних дам – ось що також впадає в очі, коли бачиш перед собою закохані пари.

З самого початку відносин прояв турботи навіть у дрібницях – це просто чудовий показник. Ви взаємно цікавитеся самопочуттям один одного, настроєм, прагнете полегшити доступними вам способами життя коханої людини. Закоханий чоловік якраз саме в цьому найбільше проявляє свої почуття, бажання і наміри щодо вас, прагнучи зробити ваше життя кращим і приємнішим, і не тільки в моменти спільного вашого проведення часу, але і тоді, коли його поруч з вами може не бути. Він старається, крім усього іншого, зробити це ненав’язливо, не напоказ, і в його голову не приходить думка про те, щоб хоч коли-небудь дорікнути цим. Це може мати місце на більш пізніх стадіях у відносинах, коли трапляється накопичити взаємні образи. Щоб вас така доля минула, не забувайте, у свою чергу, цінувати прояв турботи і хвалити свого чоловіка хоча б час від часу. Звичайно ж, прояв турботи завжди має бути взаємним.

Романтичність вашого героя по відношенню до вас, ось те, що відразу звертає на себе увагу.

І особливо якщо раніше йому це було не властиво. Адже прагнення зробити об’єкт свого кохання щасливішим може проявитися, окрім турботи, ще й в умінні та бажанні розвеселити його, зробити сюрприз, подарувати позитивну емоцію. Тут важлива не вартість подарунку, яка своєю величиною, безумовно, може справити враження. Навіть славнозвісна кава в ліжко, приготована саме тим способом, який ви любите, по залишеному в душі сліду буде нести для вас не меншу цінність. Він теж це розуміє, якщо щиро зацікавлений тобою, і не боїться здатися комусь «не справжнім мужиком», проявляючи свою романтичність по відношенню до тебе.

Ваші дотики один до одного – вони багато чого можуть повідати дівчині про почуття хлопця до неї.

Мова йде не тільки про дотики сексуальної спрямованості – пристрасні поцілунки, обійми, погладжування, а про досить невинні дотики, простий фізичний контакт. Він передає тепло не тільки тілесної оболонки, але і ніжність серця. Подивіться навколо – закохані весь час знаходять можливість торкнутися один одного. Вони йдуть, тримаючись за руки, сидять, спираючись на спину свого партнера, лежать, поклавши голову на коліна коханої людини. Така поведінка слугує фізичним аналогом слів любові.

Чоловік, який не хоче зловживати частою вимовою заповітних слів, буде намагатися проявити своє кохання і бажання бути поруч з вами своїми численними дотиками.

Пріоритети розставлені на вашу користь, і ви це безперечно відчуваєте.

Наприклад, ваш обранець – захоплений рибалка, але замість того, щоб виїхати одному на всі вихідні на риболовлю, як зазвичай він це і робив в минулі часи, він пропонує вам поїхати разом з ним. Або навіть більше того, він скасовує поїздку через те, що треба допомогти вам поміняти сантехніку у ванній або ж супроводити вашу машину в автомайстерню. Ви отримуєте реальні підтвердження того, що ваші справи і ваше життя важливі йому. Немає таких ситуацій, в яких ви раптом відчули себе самотньою і покинутою, залишеною наодинці зі своїми проблемами.

Ви стаєте частиною його життя: це відбувається цілком гармонійно, послідовно і плавно.

У якийсь момент ви розумієте, що не задаєтеся питанням, як ви будете проводити майбутню відпустку або вихідні. Стає якимось природним чином зрозуміло, що у вихідні ви вдвох будете валятися вдома, приходячи в себе після напруженого трудового тижня. А відпустку будете проводити в товаристві один одного, виконуючи частину ремонтних робіт у твоїй квартирі. Якщо впораєтесь швидко, то поїдете на декілька днів куди-небудь на природу, до чистого повітря і води.

Офіційність ваших стосунків набуває деякі не зовсім явні, але цілком чіткі ознаки не тільки для вас самих, але і для вашого оточення.

Його сім’я, складаючи список запрошених на майбутнє сімейне свято, включає вас в нього за замовчуванням. Тепер немає тільки ваших або тільки його друзів або приятелів. Всі стали загальними і в очах їх усіх ви – однозначно пара.

Ваші сексуальні відносини стають з часом все краще і гармонійніше.

Вже немає страху, що ви не сподобаєтеся або що він може вас розчарувати. Ваші почуття і бажання знаходять розуміння і зустрічну підтримку. Він вивчає ваше тіло охоче і дбайливо, приносить задоволення всіма можливими способами з тих, які вам подобаються дійсно, а не на його особисту думку. Він розуміє, що у жінки можуть бути моменти зниження сексуального бажання, і ставиться до цього спокійно, не звинувачуючи жінку в егоїзмі або, що зовсім вже виходить за межі розумного, фригідності.

Готовність і бажання стати чоловіком і батьком – ось найбільш значима ознака любові між чоловіком і жінкою.

Продовження ваших відносин чоловік уявляє в ув’язненні офіційного союзу і появі очевидних плодів вашого кохання – дітей. Можна сміливо заявити, що мало знайдеться серед щиро і безумовно закоханих у своїх найкращих половинок чоловіків, хто не бажає увічнити себе і свою любов у дітях, народження яких він очікує від улюбленої ним і люблячої його жінки. Немає слів, здатних описати хвилювання, яке відчувають чоловіки в момент, коли роблять пропозицію руки і серця.

Немає слів, щоб описати хвилювання і радість жінки, коли вона говорить своєму коханому про те, що знаходиться в положенні і скоро у них очікується поповнення в сімействі. На цьому етапі сумнівів у взаємному коханні в пари зазвичай вже не залишається.

І ще один факт, який не можна залишити без уваги, кажучи про ознаки кохання чоловіка: це його поважність у всьому – від почуттів до дій. Як зрозуміти, що чоловік кохає жінку щиро, сильно і по-справжньому? Чоловік поважає її особистість. Йому подобається те, як ви виглядаєте, що ви робите, як ви живете. Це виражається не тільки в компліментах. Його схвалення знаходить підтвердження і на ділі:

– Він схвально ставиться до вашого хобі (навіть якщо почув про нього в перший раз завдяки саме вам), і ви спокійно можете знайти і приділити час на свої улюблені заняття.

– Ваша сім’я і ваше оточення не піддаються критиці з його вуст, навіть якщо ви самі попросите озвучити його точку зору на деякі моменти. Все одно думку буде виражено у самій лояльній формі.

– Він припиняє всі спроби сторонніх осіб втрутитися у ваші стосунки, а також піддати вас або вашу поведінку найменшій критиці. У нього немає жодного бажання залучати порадників і арбітрів туди, де ви в силах розібратися самостійно.

– Він не дозволить вам мучитися від мук ревнощів або невідомості, чи не буде маніпулювати вами або використовувати ваше ніжне ставлення по відношенню до нього в своїх цілях.

Більшість ознак, про які ви тут прочитали, підтверджують щирість почуттів і істинність намірів вашого чоловіка. Найголовніше – вмійте слухати і чути свою інтуїцію, прислухайтеся до голосів свого серця і розуму. Немає остаточного і безумовно правильного знаку, який гарантовано вказує, що хлопцеві дівчина небайдужа, але боятися починати відносини, також як і безоглядно впадати в них, як у вир з головою, звичайно ж, не слід. Час так чи інакше розставить все на свої місця.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля