Головна | СТОСУНКИ → Зрада. Що можна змінити

Зрада. Що можна змінити

Зрада. Що можна змінити

Буває так, що навіть у самих міцних і щасливих сім’ях трапляються зради і саме вони найчастіше розбивають сформовані стосунки. І найгірше, що ви можете зробити – це, не обдумавши і не проаналізувавши ситуацію, відразу розлучитися. Ні, ніхто не буде зараз давати рецептів, це строго індивідуально і в остаточному результаті рішення приймає кожен сам за себе. А ось спробувати розібратися, що таке зрада і, що штовхає, здавалося б, у всьому благополучного чоловіка чи дружину на адюльтер, спробуємо.

Суцільна загадка

Як не дивно, але ми до цих пір залишаємося загадкою для самих себе. Це тільки здається, що всі вчинки, які здійснюються нами, усвідомлені. Насправді провідну роль в більшості випадків грає підсвідомість. Саме вона штовхає людину на той чи інший крок. І навіть вже здійснивши зраду, часом незрозуміло нам самим, навіщо це зробили. І хоча розібратися в цьому складно, але зробити це необхідно, інакше ви не зможете вирішити в який бік треба рухатися далі.

Погана звичка витісняти з підсвідомості неприємні думки може тільки погіршити ситуацію. Відповідь, що робити далі зі зрадливою «половинкою» прийде сама, як тільки ви знайдете причину, яка змусила зробити її такий вчинок.

Компетентно

Отже, у подружжя виникає спокуса зрадити партнера, якщо підсвідомо вони вже готові і хочуть покінчити з одноманітними, набридлими стосунками. Психологи називають декілька причин зрад.

• Якщо за прожитий разом період часу, поліпшується рівень життя (освіта, нова робота, підвищення заробітної платні), причому це може бути в одного з подружжя, і тоді приходить неусвідомлене рішення «оновити» партнера. В цьому випадку він вважає свою «половинку» вже не гідною його нового статусу.

• Деякі, в силу свого характеру, просто не можуть відмовити собі в невеликому задоволенні випробувати нові гострі відчуття.

• Буває і випадковий характер у зрад, просто все так збігається, хоча ніхто не збирався і не прагнув навмисно цього робити.

• У чоловіків є ще один привід зрадити дружині, коли він раптом відчує, що його сексуальні сили починають зменшуватися, це часто призводить до стану паніки, і знову тут відіграє не останню роль підсвідомість. Вона, намагаючись достукатися до господаря, перебільшує цей страх. А він, не розуміючи того, намагається перевірити і довести собі, що, як і раніше, здатний на подвиги, заводячи роман на стороні.

Що робити?

Якою б не була причина зради, якщо про це стало відомо, спробуйте відверто поговорити один з одним, адже можуть відкритися ті грані близьких вам людей, про які ви навіть не здогадувалися. Врахуйте і те, що психологія зради базується на недомовленості і нерозумінні партнера. І звинувачувати в усьому лише його одного не варто, тут є частка й вашої провини.

Підсвідомість

Подружні зради базуються далеко не на фізіології, а скоріше на емоціях. Адже в нашій підсвідомості зберігається вся інформація, страхи, фантазії і таємні бажання, про які іноді не можемо або просто не хочемо здогадуватися. Часом достатньо тільки покопатися в собі, як відразу стане все зрозуміло і очевидно. Виявляється, у багатьох випадках зради передбачувані.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля