Головна | ТЕХНІКА → Як вибрати бутербродницю

Як вибрати бутербродницю

Як вибрати бутербродницю

Бутерброд – страва досить універсальна, яка ідеально підходить для людей, котрі завжди поспішають. Саме така асоціація з цією повсякденною стравою найчастіше у нас і виникає. Тим не менш, сміємо вас завірити – ця думка часто буває помилковою.

Як ви здогадуєтеся, рецептів приготування бутербродів існує безліч, причому використовуватися для цієї цілі можуть як різні «начинки», так і різні сорти хліба. Окрема категорія бутербродів – гарячі, серед яких особливо почесне місце належить рецептами італійської кухні та бутербродам «піаніно» зокрема.

Досягнути класичного смакового поєднання, незалежно від рецептури гарячого бутерброду, допоможе вам така чудова побутова техніка, як електрична бутербродниця або сендвічниця. Повірте, такі кулінарні шедеври, як класична біла булочка, окроплена оливковою олією в комбінації з моцарелою, помідором і шинкою, приготовлені в бутербродниці, простим «перекушуванням» на ходу вже назвати досить складно.

Основні характеристики бутербродниці
Електричні бутербродниці складаються з двох пластин, які нагріваються до певної температури. Обжимаючи бутерброд з обох сторін нагріті пластини забезпечують швидке та рівномірне приготування страви вибраної рецептури.

Для початку визначтеся з тим, який хліб найчастіше ви використовуєте для цієї цілі – спеціальний тостовий чи звичайний. Ваш вибір визначить форму пластин бутербродниці. Пластини з трикутними або квадратними елементами розраховані на хліб у формфакторі «цеглина», якщо ж форма з одного боку округла – то в ній ви зможете готувати бутерброди з хліба стандартної округлої форми.

Представлені на ринку і бутербродниці з одним відділенням у вигляді сольної плоскої пластини. Такі моделі більш універсальні, але менш зручні в експлуатації, оскільки після неконтрольованого розтікання начинки вичищати її доведеться з усієї поверхні приладу.

Розмір приладу і кількість бутербродів
Є моделі, розраховані на одночасне приготування 2-4 сендвічів. Загалом же, чим більше вміщує прилад, тим він зручніший, оскільки одночасно зі збільшенням кількості сендвічів, що готуються, скорочується і кількість циклів готування, а значить і витрати електроенергії.

Покриття
Робоча поверхня пластин, повинна бути вкрита антипригарним матеріалом. В іншому випадку хліб буде пригорати, а видалення пригорілих частинок буде пов’язано з чималими труднощами. Дуже зручно, коли внутрішні пластини знімаються. Це дозволяє значно полегшити процес догляду за ними.

Теплоізоляція
Для зменшення ймовірності опіків, корпус і ручки бутербродниці та її інші зовнішні частини в обов’язковому порядку повинні бути теплоізольованими. Пластини з цією ж метою повинні бути забезпечені спеціальним замикаючим механізмом.

Індикатори
Прилад оснащений спеціальним індикатором, що інформує користувача про включення, досягнення необхідної температури чи готовності значно полегшує приготування. Такий індикатор може бути світловим чи відтворювати звуковий сигнал. «Просунуті» моделі оснащені таймером і цифровим дисплеєм, що відображає всю інформацію про стадії робочого процесу. Звичайно, наявність цих функцій відображається і на вартості бутербродниці.

Додаткові можливості
Деякі моделі бутербродниць оснащуються набором додаткових змінних пластин, що дозволяють випікати вафлі, а також підтримують можливість встановлення спеціальних решіток-гриль для м’яса і риби. Такі багатофункціональні бутербродниці дуже зручні, хоча й коштують дорожче.

Тепер, коли ви озброєні необхідною інформацією – вибір за вами!

Коментарі до запису "Як вибрати бутербродницю"

Подивитись останні коментарі
  1. З тих пір як у нашому домі з’явилася бутербродниця сендвічі стали найулюбленішою стравою моїх дітлахів. Можливо це і недуже корисно, але швидко та смачно це 100%!

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля