Головна | ТЕХНІКА → Як вибрати електробритву

Як вибрати електробритву

Як вибрати електробритву

Ідеально гладка шкіра, сексуальна щетина, акуратні вуса або солідна борідка – все це неможливо без хорошої бритви. Безумовно, небезпечне лезо або станок виглядають досить мужньо, але набагато зручнішою і практичнішою є електробритва.

Відомо, що чоловіки по-різному ставляться до процесу гоління. Для одних це неприємне непорозуміння, на яке не хочеться витрачати багато часу. Для інших важливий сам процес, який приносить задоволення. Різне ставлення призводить до того, що одні цінують простоту і невигадливість, а інші віддають перевагу технічним новинкам.

Як вибрати електробритву? На які характеристики варто звернути увагу при купівлі електричної бритви? Як купити саме «свою» електробритву, таку, що буде підходити саме вам і прослужить довго? Про це сьогодні і поговоримо.

Варто відразу зазначити, що основних критеріїв вибору електробритви всього три. Розглянемо кожен із них докладніше:
• Ергономіка.
• Зовнішній вигляд.
• Технічні характеристики.

Ергономіка електробритви

Що стосується ергономіки – то тут, як ніде, підходить правило: краще один раз потримати в руках, ніж десять разів побачити. Перед купівлею електробритви попросіть продавця показати її вам, візьміть бритву в свою руку, подивіться – чи зручно вам буде голитися саме такою бритвою, адже від зручності цієї процедури багато що залежить: і час, який ви витратите на гоління і сам результат.

Зовнішній вигляд електробритви

Зовнішній вигляд електричної бритви – це справа смаку. Якщо ви хочете, щоб ваша бритва була певного кольору чи форми – це ваша справа, в магазинах сьогодні величезний асортимент електробритв, так що ймовірність того, що ви знайдете саме свою бритву – дуже велика.

Технічні характеристики електричної бритви

Тепер про головне – технічні характеристики електробритв. Ось на що в першу чергу варто звертати увагу при виборі бритви.

Тип бритвеної системи. Перше, на чому зупинимося – це тип бритвеної системи. Сьогодні існує всього лише два типи бритвених систем, це роторна і сіткова.

Роторна бритвена система. Роторна бритвена система має ніжки круглої форми, які, обертаючись, збривають щетину. Такі електробритви забезпечують чистіше гоління, ніж бритви із сітковою бритвеною системою. Крім цього, електричні бритви з роторною бритвеною системою краще за інших підходять для збривання щетини, що виросла нерівномірно.

Сіткова бритвена система. Сіткова бритвена система має леза, які, вібруючи, зрізують щетину. Для захисту від порізів використовується металева сіточка. Такі електробритви більше підійдуть людям з чутливою шкірою, а також для запущеної щетини. Електричні бритви із сітковою бритвеною системою краще за інших справляються з великою рослинністю на обличчі.

Наявність тримера у електробритви. Якщо ви любитель бороди або вусів, вам може бути необхідний тример. У деяких електробритвах є висувний тример. Він дозволяє підрівнювати бороду і вуса до потрібної довжини, а також голити шию і підрівнювати скроні.

Кількість бритвених голівок. Наступне, на що важливо звертати увагу при виборі електробритви – це число бритвених голівок. Варто відзначити, що у роторних бритв число бритвених голівок може коливатися від двох до трьох штук. У сіткових бритв – від однієї до трьох. Важливо пам’ятати, чим більше бритвених голівок у електричної бритви, тим якіснішим буде результат гоління, але разом з цим ціна приладу буде вищою.

Рухливість бритвених голівок. Рухливість бритвених голівок – це наступне, що слід врахувати при виборі електричної бритви. Бритвені голівки можуть бути плаваючими і нерухомими. Краще вибрати бритву з плаваючими голівками, тому що вони дозволяють без особливих зусиль проникнути в самі важкодоступні місця, підвищуючи тим самим якість гоління і зменшуючи час на цю процедуру.

Швидкість обертання бритвених голівок. Швидкість обертання бритвених голівок також має велике значення. Чим вища швидкість – тим якісніше і швидше відбувається гоління.

Можливість сухого та вологого гоління. Часи, коли гоління електробритвою було можливе тільки сухим, давно минули. Сьогодні практично всі виробники випускають електричні бритви з можливістю проведення вологого гоління. Такі бритви легше чистити і мити.
Існують моделі, що мають спеціальний резервуар для гелю або лосьйону, і під час гоління потроху здійснюють їх подачу.

Фірми виробники електробритв. З виробників, за оцінками споживачів, найкращою у виробництві електробритв з роторною бритвеною системою вважається фірма Philips. А кращим виробником електробритв із сітковою бритвеною системою вважаються компанії Braun і Panasonic.

Коментарі до запису "Як вибрати електробритву"

Подивитись останні коментарі
  1. Корисна інфа, дуже дякую. Для себе вирішив зупинитись на Braun, мені вона повністю підходить.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля