Головна | ТЕХНІКА → Як вибрати електровафельницю

Як вибрати електровафельницю

Як вибрати електровафельницю

Одним із корисних кухонних приладів для багатьох господинь є електрична вафельниця, що використовується для випікання домашніх вафель. Сучасні моделі вафельниць набагато простіші і зручніші в управлінні, ніж їх громіздкі попередники, що використовувалися раніше.

На сьогоднішній день електровафельниці стають все більш популярними серед споживачів. Це в першу чергу пов’язано з їх зручністю, швидкістю приготування вафель та наявністю великої кількості функцій. Причому підібрати кращу електричну вафельницю для себе не так складно: у продажу можна знайти моделі різних цінових категорій і різноманітного функціоналу.

Як вибрати електровафельницю, яка підходить саме вам? Для цього потрібно розібратися в основних параметрах, на які потрібно звернути увагу при покупці.

Розміри електровафельниці

Для початку вирішіть, яких розмірів прилад найкраще купити. Якщо у вас невелика кухня, то оптимальним варіантом для вас буде компактна вафельниця, бажано з наявністю відсіку для зберігання електричного шнура. Якщо ж у вас на кухні вистачить місця для зберігання електричної вафельниці великих розмірів, і якщо ви збираєтеся часто готувати вафлі, то можете сміливо брати великий прилад.

Матеріал корпусу

Як і інші прилади, вафельниці бувають пластмасовими і металевими. При виборі варто врахувати, що металеві прилади більш міцні і надійні, зате пластмасові вафельниці стоять дещо менше. Крім того, електровафельниці з різних матеріалів відрізняються габаритами і зовнішнім виглядом.

При наявності такої можливості, краще всього купити металевий прилад. Пластмасові ж вафельниці є бюджетним варіантом.

Розміри, форма і товщина вафель

Іншим важливим параметром є тип вафель, який ви збираєтеся готувати. Товсті або тонкі, великі або маленькі, круглі або квадратні.

Прийшовши в магазин побутової техніки, ви можете помітити, що електровафельниці також діляться на два типи в залежності від товщини вафель:
– класичний (американський) стиль для приготування квадратних вафель невеликої товщини;
– бельгійський стиль для приготування круглих повітряних вафель більшої товщини.

Потрібно розуміти, що якщо ви виберете прилад для приготування тонких вафель, товсті ви готувати не зможете, і навпаки. Тому деякі господині купують відразу ж дві вафельниці – для товстих і тонких вафель.

Антипригарне покриття

Варто звернути увагу і на якість антипригарного покриття, оскільки більшість електровафельниць ним володіють. При покупці уважно огляньте покриття: воно має бути ідеально рівним, без бульбашок.

Тільки при якісному антипригарному покритті вафлі будуть рівномірно присмажуватися, легко відділятися від форми і не пригоратимуть. Крім того, при якісному антипригарному покритті вафельниця прослужить вам набагато довше.

Корисні функції і налаштування

У процесі приготування вафель будуть корисні деякі функції та налаштування, за допомогою яких готування стане простішим і зручнішим. Тому варто вибрати електровафельницю з їх наявністю.

• Термостат дуже знадобиться в приладі, тому що він підтримує постійну температуру в ньому. В іншому випадку вам доведеться регулювати температуру самостійно через включення і виключення вафельниці. Саме тому краще всього взяти прилад з наявністю термостата.

• Таймер використовується для визначення часу роботи вафельниці.

• Терморегулятор також може бути корисний, він використовується для вимірювання температури усередині приладу.

• Індикатор нагріву показує готовність вафельниці до роботи.

• Індикатор готовності подає сигнал, коли вафлі приготуються. Більш досконалі моделі електровафельниць після подачі сигналу відключаються самостійно.

• Поворотний пристрій – функція дорогих приладів, зустрічається у вафельниці не так часто. Вона полягає в наступному: ви повертаєте закриту вафельницю з тістом на 180° навколо її осі. Завдяки цьому тісто розливається по приладу рівномірно, тому вафлі виходять рівні, однакової товщини.

До речі кажучи, бувають і мультифункціональні вафельниці, які крім вафель можуть готувати тости, гамбургери або сандвічі. Тому вони стали досить популярні серед споживачів.

А ще корисним буде підібрати електровафельницю, у якої в комплекті йде книга рецептів. За допомогою неї ви отримаєте інформацію про те, які можна готувати вафлі у вашому приладі, скільки тіста потрібно для отримання певного типу вафель, що ще крім вафель ви зможете приготувати (якщо це мультифункціональна вафельниця) та іншу корисну інформацію.

Рекомендувати

Поділитися

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля