Головна | ТЕХНІКА → Як вибрати електровафельницю

Як вибрати електровафельницю

Як вибрати електровафельницю

Одним із корисних кухонних приладів для багатьох господинь є електрична вафельниця, що використовується для випікання домашніх вафель. Сучасні моделі вафельниць набагато простіші і зручніші в управлінні, ніж їх громіздкі попередники, що використовувалися раніше.

На сьогоднішній день електровафельниці стають все більш популярними серед споживачів. Це в першу чергу пов’язано з їх зручністю, швидкістю приготування вафель та наявністю великої кількості функцій. Причому підібрати кращу електричну вафельницю для себе не так складно: у продажу можна знайти моделі різних цінових категорій і різноманітного функціоналу.

Як вибрати електровафельницю, яка підходить саме вам? Для цього потрібно розібратися в основних параметрах, на які потрібно звернути увагу при покупці.

Розміри електровафельниці

Для початку вирішіть, яких розмірів прилад найкраще купити. Якщо у вас невелика кухня, то оптимальним варіантом для вас буде компактна вафельниця, бажано з наявністю відсіку для зберігання електричного шнура. Якщо ж у вас на кухні вистачить місця для зберігання електричної вафельниці великих розмірів, і якщо ви збираєтеся часто готувати вафлі, то можете сміливо брати великий прилад.

Матеріал корпусу

Як і інші прилади, вафельниці бувають пластмасовими і металевими. При виборі варто врахувати, що металеві прилади більш міцні і надійні, зате пластмасові вафельниці стоять дещо менше. Крім того, електровафельниці з різних матеріалів відрізняються габаритами і зовнішнім виглядом.

При наявності такої можливості, краще всього купити металевий прилад. Пластмасові ж вафельниці є бюджетним варіантом.

Розміри, форма і товщина вафель

Іншим важливим параметром є тип вафель, який ви збираєтеся готувати. Товсті або тонкі, великі або маленькі, круглі або квадратні.

Прийшовши в магазин побутової техніки, ви можете помітити, що електровафельниці також діляться на два типи в залежності від товщини вафель:
– класичний (американський) стиль для приготування квадратних вафель невеликої товщини;
– бельгійський стиль для приготування круглих повітряних вафель більшої товщини.

Потрібно розуміти, що якщо ви виберете прилад для приготування тонких вафель, товсті ви готувати не зможете, і навпаки. Тому деякі господині купують відразу ж дві вафельниці – для товстих і тонких вафель.

Антипригарне покриття

Варто звернути увагу і на якість антипригарного покриття, оскільки більшість електровафельниць ним володіють. При покупці уважно огляньте покриття: воно має бути ідеально рівним, без бульбашок.

Тільки при якісному антипригарному покритті вафлі будуть рівномірно присмажуватися, легко відділятися від форми і не пригоратимуть. Крім того, при якісному антипригарному покритті вафельниця прослужить вам набагато довше.

Корисні функції і налаштування

У процесі приготування вафель будуть корисні деякі функції та налаштування, за допомогою яких готування стане простішим і зручнішим. Тому варто вибрати електровафельницю з їх наявністю.

• Термостат дуже знадобиться в приладі, тому що він підтримує постійну температуру в ньому. В іншому випадку вам доведеться регулювати температуру самостійно через включення і виключення вафельниці. Саме тому краще всього взяти прилад з наявністю термостата.

• Таймер використовується для визначення часу роботи вафельниці.

• Терморегулятор також може бути корисний, він використовується для вимірювання температури усередині приладу.

• Індикатор нагріву показує готовність вафельниці до роботи.

• Індикатор готовності подає сигнал, коли вафлі приготуються. Більш досконалі моделі електровафельниць після подачі сигналу відключаються самостійно.

• Поворотний пристрій – функція дорогих приладів, зустрічається у вафельниці не так часто. Вона полягає в наступному: ви повертаєте закриту вафельницю з тістом на 180° навколо її осі. Завдяки цьому тісто розливається по приладу рівномірно, тому вафлі виходять рівні, однакової товщини.

До речі кажучи, бувають і мультифункціональні вафельниці, які крім вафель можуть готувати тости, гамбургери або сандвічі. Тому вони стали досить популярні серед споживачів.

А ще корисним буде підібрати електровафельницю, у якої в комплекті йде книга рецептів. За допомогою неї ви отримаєте інформацію про те, які можна готувати вафлі у вашому приладі, скільки тіста потрібно для отримання певного типу вафель, що ще крім вафель ви зможете приготувати (якщо це мультифункціональна вафельниця) та іншу корисну інформацію.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля