Головна | ТЕХНІКА → Як вимити 165 предметів посуду за один раз?

Як вимити 165 предметів посуду за один раз?

Як вимити 165 предметів посуду за один раз?

Ви знаєте, як вимити 165 предметів посуду за один раз? Що ж, є пара варіантів. Можна простояти біля раковини близько 40 хвилин і вимити все руками. Важко, але цілком можливо. Можна попросити цим зайнятися чоловіка або дітей. Цей варіант вже складніший. А можна просто завантажити весь посуд у посудомийну машину Freggia DWI6159.

Як ви вже зрозуміли, модель вміщує 15 комплектів посуду за європейським стандартом (11 предметів в одному комплекті). Розміщувати таку кількість в машині дуже зручно. Адже вона обладнана трьома кошиками, в кожному з яких є корисні пристосування. Наприклад, пластикові ручки для зручності їх переміщення, утримувачі для посуду, які можна скласти, якщо потрібно розмістити щось велике, і полички для чашок. А висоту верхньої корзини можна легко регулювати, навіть якщо вона вже наповнена.

Вас, напевно, хвилює питання про те, як машина впорається з такою кількістю і якісно вимиє кожен предмет? У моделі передбачений додатковий верхній розприскувач, за допомогою якого машина охоплює абсолютно кожен предмет посуду.

Посудомийна машина Freggia DWI6159 має 9 програм. Серед них є економна, швидка, делікатна (раптом ви захочете помити китайську фарфорову вазу), інтенсивна і навіть гігієнічна. До того ж, ви можете завантажити машинку і відкласти старт хоч на 19 годин. Вона включиться сама, як тільки настане призначений час. До речі, сучасний LCD-дисплей покаже обрану вами програму і час, що залишився до її закінчення.

До всього іншого, у посудомийній машині передбачені заходи безпеки. Спеціальний захист перекриє подачу води, якщо датчик виявить витік. Система Aquastop підключиться у разі пошкодження наливного шлангу. А захист нагрівального елементу вбереже його від включення без подачі води. Також, модель оснащена спеціальним металевим та антибактеріальним фільтрами.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля