Головна | ТЕСТИ → Тест «Чи впевнені ви в собі?»

Тест «Чи впевнені ви в собі?»

Тест «Чи впевнені ви в собі?»

Впевненість – одна з найважливіших якостей людини – це самооцінка, гордість, почуття власної гідності, тобто, здатність оцінити себе реально. Значить, прийняти кожен момент таким, який він є, з усіма його поганими і хорошими сторонами.

Впевненість надає нам сили, дозволяє домогтися поставленої мети. На превеликий жаль, брак впевненості може створити дуже багато проблем, бо, якщо ви сумніваєтеся у своїх здібностях, ви багато чого намагаєтеся уникнути, легко здаєтеся, оскільки не довіряєте самому собі. Люди, які вважають за краще залишатися в тіні, ніколи не досягають успіху. Вчені вважають, що на наше психічне здоров’я сильно впливає саме почуття власної гідності.

Впевнені в собі люди значно успішніше за невпевнених просуваються по кар’єрних сходах, зав’язують стосунки і будують особисте життя. Будь-який психолог скаже: щоб добитися більшого, ніж у вас є, переконайтеся, що ваша самооцінка досить висока. Однак, не для всіх людей це актуально: надміру самовпевнені люди схильні здійснювати необачні вчинки і наступати на одні й ті ж самі граблі.

Для того, щоб ваша самовпевненість працювала на вас, потрібно знайти золоту середину, а перед цим – визначити, наскільки ви впевнені в собі на даний момент.

Цей тест допоможе вам відповісти на питання – чи впевнена ви в собі людина, чи тільки справляєте таке враження?[TESTME 6]

Коментарі до запису "Тест «Чи впевнені ви в собі?»"

Подивитись останні коментарі
  1. Мені сподобався цей тест. І його відповідь мені теж дуже сподобалась.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля