Головна | ТЕСТИ → Тест для жінок «Чи ревниві ви?»

Тест для жінок «Чи ревниві ви?»

Тест для жінок «Чи ревниві ви?»

Хтось каже, що ревнощі руйнують кохання, а хтось, навпаки, вважає присутність ревнощів мало не найголовнішим доказом сильних почуттів. Помірні ревнощі можуть внести навіть якусь різноманітність у спільне життя. Але коли вони стають надмірними, то перетворюються на кошмар. Хворобливі ревнощі знищують душевний зв’язок пари і навіть позначаються на роботі.

Так чи інакше, ревнощі – абсолютно нормальне почуття, знайоме абсолютній більшості людей на всій планеті. Однак є й певна кількість щасливців, яким муки підозрінь і сумнівів не загрожують, адже на ревнощі вони просто не здатні в силу характеру.

А наскільки ревниві ви? Чи часто у вас виникає бажання погортати його записну книжку або перевірити вміст його кишень? Чи відчуваєте ви ревнощі в принципі і, якщо так, з якою силою вони впливають на вашу поведінку, настрій і, як наслідок, на стосунки з коханою людиною? Якщо ви побоюєтеся, що в майбутньому ваші нераціональні ревнощі візьмуть гору над розумом, і щиро хочете цього уникнути, то цей тест – для вас.[TESTME 3]

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля