Головна | ТЕСТИ → Тест «Наскільки ви здорові?»

Тест «Наскільки ви здорові?»

Тест «Наскільки ви здорові?»

Можливо, здоров’я не єдина мета, до якої прагне сучасне людство. Але це основа і передумова для реалізації ваших прагнень.

Здоров’я – це хороший стан фізичного, соціального і розумового самопочуття. Наше здоров’я є результатом впливу природних і соціальних факторів, його можна розглядати тільки з точки зору особливостей даного організму.

Кожна людина повинна мати хороше здоров’я на протязі всього життя. У цьому їй допомагають цілющі сили природи, але вони не безкінечні в боротьбі з перевантаженнями і перенапруженнями. Всьому є своя межа.

На жаль, ми дуже часто йдемо неправильним шляхом: хто за звичкою, хто через своє незнання і отримуємо стан, який називається хвороба. Тоді відбувається порушення гармонії між холодом і теплом, кислотами і лугами, сном і неспанням, роботою очисних і травних органів і т.д., тобто настає дисбаланс.

Від того, як ви ставитеся до свого здоров’я, залежить ваше самопочуття. Щоб самопочуття було добрим, необхідно вести здоровий спосіб життя. Наскільки це вам вдається, покаже тест.[TESTME 4]

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля