Головна | ЦЕ ЦІКАВО → Чому корисно посміхатися

Чому корисно посміхатися

Чому корисно посміхатися

Є така англійська приказка: «Посміхайся вранці хвилину – і ти посміхатимешся весь день». Спробуйте дотримуватися цього правила, і ви здивуєтеся тому, як покращиться ваше самопочуття.

Сміх заспокоює
Простий рух губ вивільняє ендорфіни – гормони щастя, які допомагають позбавитися від роздратування і смутку. Навіть якщо ви просто згадаєте на хвилинку, як нещодавно сміялися, настрій покращиться.
Дослідження британських психологів показали, що після перегляду смішного фільму рівень роздратування у людини знижується у декілька разів. Більше того, настрій піддослідних піднімався від однієї думки про те, що скоро вони сміятимуться – за два дні до наміченого перегляду комедії вони гнівалися у два рази рідше, ніж зазвичай.

Сміх покращує шкіру
Якщо ви часто смієтеся, можете забути про дорогі лікувально-косметичні процедури для поліпшення шкіри, тому що сміх тонізує м’язи обличчя і покращує циркуляцію крові, завдяки чому з’являється природний рум’янець.

Сміх зміцнює стосунки
Здатність сміятися разом надзвичайно важлива для встановлення хороших і добрих стосунків. Зв’язок людей і їх загальне уявлення про те, що може бути смішним, дозволяє їм бути більш відкритими один з одним. Якщо ви жартуєте, то не бійтеся здатися смішним.

Сміх підвищує імунітет
Сміх допомагає боротися з інфекціями. Після хвилини щирого сміху організм викидає в дихальні шляхи велику кількість антитіл, які захищають від бактерій і вірусів. Сміх також збільшує вироблення лейкоцитів, що борються з різними захворюваннями.

Сміх оздоровлює серце
Завдяки сміху розширюються кровоносні судини і кров краще циркулює. 10 хвилин сміху можуть істотно понизити кров’яний тиск і зменшити ризик виникнення холестеринових бляшок.
Сміх допомагає навіть тим, хто пережив серцевий напад, – лікарі вважають, що гарний настрій знижує вірогідність другого нападу.

Сміх розвиває легені
Сміх – одна з найкращих вправ для людей, що страждають астмою і бронхітом. Під час сміху діяльність легенів активізується, і таким чином збільшується надходження кисню в кров, що дозволяє прочистити застій мокроти.
Деякі лікарі порівнюють дію сміху з фізіотерапією грудної клітки, що усуває мокротиння з дихальних шляхів, проте сміх діє на дихальні шляхи ще краще.

Сміх допомагає бути у формі
Фактично сміх – це один з видів аеробних вправ, тому що, сміючись, ви вдихаєте більше кисню, що стимулює роботу серця і циркуляцію крові. Він навіть вважається «внутрішньою» аеробікою, оскільки під час сміху відбувається масаж усіх внутрішніх органів, що дозволяє їм працювати ефективніше.
Сміх також хороший для зміцнення м’язів живота, спини і ніг.
Смійтеся і пам’ятайте, що 1 хвилина щирого сміху рівносильна 10-хвилинним заняттям на весловому тренажері або 15 хвилинам їзди на велосипеді.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля