Головна | ЦЕ ЦІКАВО → Чим корисний ранковий секс

Чим корисний ранковий секс

Чим корисний ранковий секс

Більша частина населення нашої планети звикла займатися сексом в нічний час. Але якщо організм втомився після важкого робочого дня і просить відпочинку? Як же бути в такому випадку?

Якщо у нічний час очі починають злипатися, то краще за все не приступати до занять коханням, а підкоритися потребам організму і дати йому відпочинок. Якщо люди почнуть виснажувати себе вночі заняттями сексом замість сну, це загрожує негативним струсом для організму. У результаті збільшиться ризик появи синдрому недосипання і хронічної втоми. Найкращий варіант – це ранковий секс. До речі, вже доведена і його користь.

Користь ранкового сексу

Ранковий секс, на відміну від нічного, має цілу низку переваг.

• В першу чергу, це найприємніша процедура пробудження замість класичної чашечки кави.

• По-друге, таке заняття коханням замінить чоловікові і жінці ранкову зарядку в прямому сенсі слова і підніме настрій на весь робочий день.

• По-третє, в цей час (з 7:00 до 9:00) чоловік отримає найбільше задоволення від сексу, оскільки рівень тестостерону в його організмі вранці максимальний.

Ранковий секс дозволяє людині відчувати себе більш бадьорою в першій половині дня, на відміну від людей, які прокинулися звичайним способом.

Користь ранкового інтиму була науково підтверджена дослідженнями вчених-сексологів з Королівського університету Белфасту. Вони прирівняли ранкові заняття сексом до гімнастики і з’ясували, що це чудово зміцнює м’язи тазу, рук і ніг, а також тренує дихальну систему. Подібна «зарядка» допомагає партнерам отримати задоволення, підвищити працездатність і зміцнити стосунки.

Крім того, вже з самого ранку відбувається значний викид в кров ендорфінів – гормонів щастя, які піднімають настрій.

Недоліки ранкового сексу

У ранкового сексу, окрім низки переваг, є і недоліки.

• Перший головний недолік – це обмеження за часом. Кожна людина вранці збирається на роботу, а ранковий секс забирає в неї дорогоцінний час. Також при тривалих ласках один з партнерів буде нервово поглядати на годинник, що зіпсує гостроту відчуттів і романтичний настрій іншого.

• Другим недоліком є розбіжність робочого графіку партнерів: якщо один прокидається і виходить на роботу на кілька годин раніше, буде не дуже коректно заради ранкового сексу будити партнера.

• Ще один недолік – це непривабливий зовнішній вигляд партнерів. Будь-яка людина, як правило, прокидається з заплилим обличчям, відбитком тканини на шкірі і неприємним запахом з рота. Тому любителям ранкових пестощів потрібно скористатися деякими порадами, щоб на швидку руку привести себе в порядок для любовних утіх:
– перед тим, як зайнятися ранковим сексом, необхідно хоча б нашвидкуруч почистити зуби, вмитися і провести гребінцем по волоссю (займуть ці процедури не більше 3 хвилин);
– якщо пара користується контрацептивами (презервативами, спеціальними сперміцидними спреями або свічками), то їх необхідно тримати поруч з ліжком або під подушкою, щоб у потрібний момент не витрачати багато часу на їхній пошук.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля