Головна | ЦЕ ЦІКАВО → Гадання на Різдво і Святки

Гадання на Різдво і Святки

Гадання на Різдво і Святки

Заглянути в майбутнє – одне з найзаповітніших людських бажань. Люди з давніх часів намагалися відкрити завісу майбутнього, отримати перепустку в таємниці завтрашнього дня хоча б для того, щоб уберегти себе від можливих помилок.

Наші предки давно помітили, що найправдивіші гадання – ті, що проводяться в період Святок. Вони починаються в Різдвяний святвечір, який припадає на 6 січня, а закінчуються 19 січня на Водохрещу.

Ніч перед Різдвом і Святки – найкращий час для ворожінь. Гадання у цей період вважаються найбільш правдоподібними.

Окрім того, під час гадання, важливо дотримуватися певних правил – вдаватися до допомоги потойбічних сил слід після заходу сонця, в абсолютній тиші, а також під час ворожіння не бажано схрещувати кінцівки. Потрібно налаштуватися на серйозний лад, розпустити волосся, вийняти з нього шпильки, розв’язати всі вузлики на одязі, зняти ланцюжки, браслети, каблучки.

Давайте розглянемо одні з найпопулярніших гадань на Різдво та в період Святок. Нехай вони відкриють вам всю правду і принесуть тільки позитивні емоції.

Гадання по гавкоту собак

Це гадання допоможе вам дізнатися про характер вашого майбутнього чоловіка. Для цього гадання ви повинні опівночі взяти в руки ніж і вийти на вулицю. На вулиці підійдіть до найближчого замету і почніть різати сніг. В цей же час промовляйте такі слова: «Чорте не мовчи, чорте підкажи, який чоловік мені попадеться, плакати чи сміятися доведеться?».

Після того, як ви промовите ці слова, прислухайтеся до собачого гавкоту. Якщо ви почуєте уривчастий і злобний гавкіт, то ваш чоловік буде похмурий і суворий. Якщо ви почуєте заливчастий і «веселий» собачий гавкіт, то ваш чоловік буде добрий і веселий. Якщо ви почуєте собаче виття – це не до добра. Виття говорить про те, що ваш шлюб буде недовгим, а ви можете овдовіти.

Гадання на воску

Це гадання, яке розповість вам про ваше майбутнє. Необхідно взяти залишки воску або парафіну від свічок (тільки білого кольору, різнобарвні та святкові свічки не підійдуть). Віск викласти в металевий посуд, швидко розплавити на великому вогні і миттєво вилити в холодну воду. Фігура, яка утвориться при цих діях і розповість вам про майбутнє.

Якщо ви побачили будинок – це означає, що в найближчому майбутньому у вас з’явиться нове господарство, для дівчини – це в першу чергу наречений. Якщо фігура безформна – це означає погане майбутнє. Печера або яма – одна із самих небажаних фігур, оскільки вона символізує похоронне місце, це передбачає найближчу смерть або важку хворобу. Дерево – є кілька тлумачень цієї фігури: якщо гілки спрямовані вгору – це означає найближчу радість, якщо в низ – нудьгу, тугу і печаль. Свічка або кільце – пророкують близьке весілля. Якщо на дно впав млинець – це, навпаки, віщає тривале дівування.

Гадання на воску і молоці

Це теж гадання на майбутнє. У блюдце необхідно налити молока, потім поставити його на поріг. Далі треба взяти залишки від свічок (воскових), розтопити на вогні, при цьому вимовляючи слова: «Мій господар домовик, прийди до мене на поріг, молочка попити, воску поїсти». Після виголошення останнього слова, відразу вилити розтоплений віск в молоко і придивитися, що за фігура вийшла.

Хрест – ознака близької хвороби. Якщо краї хреста не чіткі, розпливчасті, це означає, що незабаром на вас буде чекати безліч маленьких неприємностей, які торкнуться всіх сфер вашого життя. Квітка, що розпускається – на протязі року ви обвінчаєтеся. Будь-яка тварина – серед вашого оточення завівся ваш недоброзичливець. Дрібні зірочки – удача в роботі. Смужки – найчастіше це який-небудь переїзд, чи то подорож, відрядження чи будь-яка інша поїздка. Людська фігура – означає, що у вас незабаром з’явиться новий друг.

Гадання по тіні

Ще одне гадання, яке допоможе дізнатися ваше майбутнє. Треба взяти аркуш паперу, і гарненько його пом’яти. Тільки не скочуйте його дуже щільно в кулю. Після цього покладіть папір на тарілку і підпаліть. Після повного згоряння паперу, поряд з тарілкою поставте свічку і підпаліть її в повній темряві. Зверніть увагу на тінь на стіні, яка вийде від згорілого паперу. Фігура, яка з’явиться і вкаже вам відповідь.

Розшифровувати значення фігур слід так само, як і при гаданні на воску.

Гадання по волоссю

Гадання по волоссю проводиться опівночі. В цей час доби потрібно налити воду в миску і додати трохи солі, потім трохи цукру і ще раз трохи солі. Після цього рідину потрібно ретельно перемішати, а коли вода зупиниться і перестане колихатися, потрібно кинути в неї кілька волосин, першу волосину витягніть зі своєї голови, а другу – з голови своєї коханої людини. Миску з водою і волоссям залиште до ранку.

Якщо ваше волосся переплелося одне з одним, то незабаром у вас відбудеться весілля. Якщо волосся віддалене одне від одного – значить розлука вже зовсім близько. Якщо одна з волосинок потоне – це означає важку хворобу або навіть смерть власника волосини.

Гадання по обручці

Для гадання по обручці необхідно взяти найпростішу склянку, у якої гладкі стінки. На ній не повинно бути різних малюнків і шліфування. Налийте в неї три чверті води від загального об’єму, після чого на середину дна обережно опустіть обручку. Обручку попередньо потрібно почистити.

Якщо довго і пильно вдивлятися в середину обручки, то можна побачити свого майбутнього нареченого. Важливо запам’ятати, для того щоб розгледіти образ, потрібно дуже довго вдивлятися в обручку.

Гадання по поліну

Гадання по поліну покаже вам, яким буде ваш майбутній чоловік. Для цього зайдіть в дерев’яний сарай, прикрийте в ньому двері, так щоб стало темно. Після цього навмання витягніть одне поліно і повертайтеся додому. Вже вдома уважно розгляньте поліно. Яким буде поліно – таким і буде ваш чоловік.

Якщо поліно рівне, а кора тонка і гладка – значить, чоловік буде молодий і красивий. Якщо кора товста і шорстка – чоловік буде не дуже красивий. Якщо кора буде обдерта місцями або взагалі відсутня – чоловік буде бідний. Якщо поліно потріскане – чоловік буде старий і немічний. Якщо поліно велике – чоловік буде міцний і сильний. Якщо на поліні багато сучків – це означає, що у вас буде багато дітей. Кожен сучок – це дитина.

Якщо у вас не виявилося під рукою поліна, то його може замінити будь-яке дерево в лісі, парку чи сквері. Для цього зав’яжіть очі, попросіть когось з знайомих розкрутити вас, після чого можете відправлятися на пошуки вашого дерева. Характеристики, які буде мати дерево, будуть так само характеризувати вашого майбутнього чоловіка, як і тлумачення для поліна.

Гадання на стать майбутньої дитини

Можна гадати на обручці або голці. Попередньо обручку потрібно опустити у склянку з водою, а голкою проткнути вовняну тканину. Потім, підвішену на волосині або нитці обручку чи голку, повільно опускають біля руки того, на кого ворожать. Якщо предмет (обручка, голка) почне здійснювати кругові рухи – народиться дівчинка (рідше – хлопчик), якщо маятникоподібні – хлопчик (рідше – дівчинка), якщо предмет не рухається – дітей не буде.

Гадання з дзеркалами на судженого

Потрібно взяти два великих дзеркала і встановити їх одне навпроти одного, освітивши двома свічками. Найкраще тримати дзеркало проти освіченого настінного дзеркала так, щоб з направленого дзеркала в настінному утворився довгий коридор, осяяний вогнями.

Особа, що ворожить повинна прибрати з кімнати кішок, собак, птахів і сторонніх осіб, окрім однієї чи двох довірених персон. Ті ж, хто залишилися не повинні дивитися в дзеркало, підходити до особи, що ворожить і розмовляти.

І ось в кінці цього коридору і повинен з’явитися суджений. Щоправда, дивитися доводиться іноді дуже довго, і побачити можна не тільки судженого, а і всяку нечисть.

Гадання на ім’я судженого

Опівночі зібратися дівчатам разом і вийти з будинку на вулицю. Попросити сказати своє ім’я першого чоловіка, якого зустрінуть. Яке ім’я він вимовить, так і зватимуть нареченого.

Або ж слід взяти декілька невеликих аркушів і на кожному написати по одному чоловічому імені. Потім всі аркуші покласти в мішечок або капелюх, потрясти і навмання витягнути один. Ім’я, написане на аркуші, і буде ім’ям судженого.

Гадання на Різдво і Святки, звичайно ж, правдиві. Але якщо раптом ви отримаєте погане пророцтво, не варто впадати у відчай, адже результат ворожіння не вирок, а лише попередження, отримавши яке вам буде під силу вплинути на своє майбутнє.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля