Головна | ЦЕ ЦІКАВО → Найнезвичайніші тварини, знайдені за останні 20 років

Найнезвичайніші тварини, знайдені за останні 20 років

Найнезвичайніші тварини, знайдені за останні 20 років

Міжнародна організація по охороні дикої природи проводила дослідження під назвою «Програма Швидкої Оцінки» по всьому світу, починаючи з 1990 року. Щоб відмітити 20-у річницю, організація склала рейтинг незвичайних тварин, які були знайдені під час експедицій ПШО.

Імператорський скорпіон
Цей скорпіон був знайдений під час дослідження в Гані (2006). Незважаючи на свої величезні розміри (8 дюймів), скорпіони живляться переважно термітами і іншими дрібними безхребетними, а їхня отрута не особливо шкідлива для людини.

Імператорський скорпіон

Диявольський листоподібний гекон
Він був помічений під час дослідження Мадагаскару (1998). Цей вид був уперше описаний в 1888 році, є частим мешканцем незайманих лісів Мадагаскару. У 2004 році Всесвітній фонд дикої природи заніс усіх листоподібних геконів у список «Самих винищуваних», тому що їх «виловлюють і продають у величезних кількостях».

Диявольський листоподібний гекон

«Саламандра-прибулець»
Тварина була знайдена на Еквадорі (2009). Цей вид саламандри має перетинчасті лапи, які допомагають їм підійматися на дерева в тропічних лісах. У них також немає легенів.

«Саламандра-прибулець»

Жаба Піноккіо
Жабу знайшли в горах Фойя, які знаходяться в індонезійській провінції Папуа (2008). Вона має довгий, як у Піноккіо, виступ на носі, який піднятий вгору, коли самець шукає собі самицю, або ж вниз, коли він менш активний. Його відкриття було щасливою випадковістю: герпетолог Пол Олівер помітив його, сидячи на мішку рису в кемпінгу.

Жаба Піноккіо

Деревна жаба
У неї були величезні очі, завдовжки в 6 дюймів. Виявили красуню біля гірської річки в гірській пустелі в Папуа-Новій Гвінеї (2008). Вона належить до групи жаб з незвичайним веноподібним візерунком на повіках.

Деревна жаба

Спадщина інків
Шиншилоподібний деревний щур був виявлений на гірському хребті Вілкабама в Перу (1997). Це звірятко блідо-сірого кольору має коренасту статуру, довгі кігті і відрізняється білою смужкою уздовж голови.

Спадщина інків

Фруктовий кажан з тубоподібним носом
Він родом з гірського хребта Мюллера в Папуа-Новій Гвінеї і поки що не має назви. Кажана знайшли дослідники ПШО (1999).

Фруктовий кажан з тубоподібним носом

Димчастий медосос
Цей новий вид димчастого медососа виявили в горах Фойя в індонезійській провінції на острові Нова Гвінея (2005).

Димчастий медосос

Ходяча акула
Її виявили в індонезійській затоці Кандераваш (2006). Незважаючи на свою назву, ця акула може плавати. Але вона воліє йти по пологих рифах за допомогою своїх плавників і харчуватися креветками, крабами, равликами і дрібною рибою.

Ходяча акула

Африканський мандрівник
Цей вид птахів знайшли в лісах на південному сході Гвінеї (2003).

Африканський мандрівник

Що за колір!
Цей миготливий губан був виявлений в західній частині Папуа, Індонезія (2006). Самці проходять через дивовижний ритуал залицяння, при якому вони спалахують електричними імпульсами різних кольорів побачивши самиць, що пропливають мимо.

Що за колір!

Губкоподібний сом
Його знайшли в Сурінамі (2005). Плоский рот риби дозволяє їй прикріплятися до інших риб і таким чином пливти в їх напрямі.

Губкоподібний сом

Лукавий коник
Павичеподібний коник був виявлений в горах Гайани Акараї (2006). Ця велика комаха з тропічних лісів використовує дві ефективні стратегії, щоб захистити себе: по-перше, він виглядає як опалий лист, а якщо йому загрожує небезпека, він піднімає пару крил з візерунком у вигляді очей і починає стрибати так, щоб супротивник прийняв його за голову велетенського птаха.

Лукавий коник

Коник ПШО
Його знайшли в Гані і Гвінеї (2002). Він був названий на честь програми ПШО, оскільки проживає в найбільш небезпечних місцях проживання Західної Африки, а програма ПШО покликана захистити цей вид.

Коник ПШО

Мурахи з гачками
Вчені, як і будь-які хижаки, ссавці або птахи, двічі подумають, перш ніж наблизитися до гачкоподібної мурахи, яка мешкає в лісах Камбоджі. Зігнуті гачкоподібні лапи мурахи легко впиваються в шкіру. Мурахи були знайдені в національному парку Віраші (2007).

Мурахи з гачками

Прибирання після кажанів
Цей вид комах проживає тільки в одній печері гірського хребта Сімандоа, Гвінея (2002). Вони живляться гуано велетенських фруктових кажанів, які населяють печеру.

Прибирання після кажанів

Павук-птахоїд Голіаф
Наймасивніший павук у світі, вага якого 170 грамів. Цей зразок виявили в Гайані (2006). Незважаючи на свою назву, вони живляться в основному безхребетними, але також їдять дрібних ссавців, ящірок, змій.

Павук-птахоїд Голіаф

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля