Головна | ЦЕ ЦІКАВО → Почерк і сексуальність

Почерк і сексуальність

Почерк і сексуальність

Аналіз почерку – чудовий спосіб скласти точний психологічний портрет. До того ж, дивлячись на почерк можна багато чого розповісти про сексуальність людини.

Нахил літер

Проведіть через середину декількох літер вертикальну вісь і зверніть увагу на кут її зіткнення з рядком. Якщо:
– кут близько 45°, то це означає, що власник почерку відкрито виражає свої почуття, легко ладнає з людьми, любить ходити у гості і запрошувати друзів, а якщо закохується, то не приховує своїх почуттів;
– почерк вертикальний (немає нахилу ні вліво, ні вправо), то людина має рівновагу розуму і серця, стриману манеру поведінки; коли закохується, то відкрито не виражає своїх почуттів (вони проявляються лише в доброзичливості);
– букви нахилені вліво, то у власника почерку розум контролює почуття, а це означає, що він здатний на любов тільки після довгих роздумів;
– букви сильно нахилені вправо, то у людини є бажання виставляти свої почуття напоказ, вона закохується з першого погляду, ревнива, любить лестощі і захоплення оточуючих.

Сила натиску

Далі варто придивитися до натиску. Якщо в почерку відчувається:
– легкий натиск, то людина вважає за краще більше слухати, ніж говорити, любить невеликі компанії, цікавиться іншими людьми, а сильна сторона характеру – відданість;
– сильний натиск (букви мають темніші і товщі контури), то власник почерку – рішуча і енергійна натура, яку притягують великі компанії і активні люди; у сердечних справах він відрізняється запалом почуттів.

Стиль написання

Округлі літери вказують на схильність до співпраці, уміння погоджувати свої погляди з точкою зору інших, здатність розділяти радощі і тривоги.
Вуглуватий почерк – ознака прагнення до незалежності і бажання здійснювати власні плани.
Вуглуваті літери, написані з натиском, вказують на те, що людина не любить бути в підлеглому положенні, як в ділових, так і в особистих стосунках.

З’єднання літер

Якщо майже в кожному слові між буквами є розрив, то людина частіше покладається на інтуїцію, чим на логіку.
Якщо усі букви сполучені, то це ознака логічного мислення, уміння зосереджуватися і хорошої спостережливості.

Розмір слів

Нормальним в графології вважається почерк, в якому висота літер дорівнює їх ширині і складає близько 4 мм. Аналізуючи відхилення від цієї норми, можна дізнатися деякі особливості характеру людини. Якщо:
– почерк великий, то розвинене почуття власної гідності, схильність до розмаху і непрактичність;
– почерк дрібний, то домінують стриманість, самоконтроль, обачність;
– почерк стислий, то головні риси характеру – ощадливість, скупість, обачність;
– почерк витягнутий, то людина заповзятлива і вирізняється швидкістю сприйняття.

Щоб дізнатися характер людини необхідно провести аналіз тексту об’ємом не менше 10-15 рядків, написаного нею від руки на чистому не розлініяному аркуші паперу. Аналіз почерку рекомендується розпочинати з вивчення загальних ознак, а потім вже слід переходити до особливостей написання окремих літер.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля