Головна | ЦЕ ЦІКАВО → Про що розповість фотографія

Про що розповість фотографія

Про що розповість фотографія

Хочете з’ясувати приховані особливості взаємовідносин? Фотографія – найкращий тест! Погортайте сімейний альбом, а якщо такого ще немає, то сфотографуйтеся… або ж просто уявіть, що вам зараз скажуть: «Приготувалися! Знімаю!». Довго не роздумуючи, зручно розташуйтеся і постарайтеся детально закарбувати в пам’яті вибраний ракурс… Що ж вийшло на «фото»?

Пара сидить (стоїть) поряд, нахиливши голови один до одного

Пам’ятаєте старовинні фотографії, на яких зображені пари, які схилилися один до одного в строгій симетрії? Як правило, ці ракурси були чітко відрегульовані фотографами, які вважали, що нічого не може бути природнішим, ніж нахилити голову до близької людини.
На сучасних аматорських знімках варіанти нахилу можна побачити найрізноманітніші. При цьому один з двох обов’язково нахилить голову сильніше, а хтось несвідомо відхилить її в протилежну сторону. Той, хто на фото прагне бути ближче, набагато більше дорожить відносинами і має потребу в більшому виявленні почуттів партнера.

Пара сидить (стоїть) поряд, не торкаючись один одного

Скоріш за все, ця пара вже довгий час разом і навіть встигла злегка розчаруватися. До того ж, людина, схрестивши руки на грудях, відчуває себе скривдженою, намагаючись захиститися від того, хто поруч. Руки, складені за спиною, говорять про небажання йти на контакт.
Якщо хтось із двох прийняв позу, ніби збирається встати, то це говорить про його внутрішню готовність до розриву відносин. Можливо, це тільки на підсвідомому рівні, але випускати такий сигнал з уваги не варто.

Пара тримається за руки або один тримає іншого під руку

Якщо за руки тримаються люди:
– які нещодавно познайомилися, то це перший крок до зближення;
– які вже багато років провели разом, то це недолік романтики у відносинах.
Якщо один тримає іншого під руку, то це свідчить про чіткий розподіл ролей: домінує той з партнерів, хто свою руку пропонує, а той, хто на цю руку спирається, готовий визнавати лідерство іншого.

Пара в обнімку

Люди, що обнімаються на фото, не просто люблять, а й добре розуміють один одного. Між ними дуже близькі і довірливі відносини. Якщо ж обіймає хтось один, то це означає, що відносини для нього важливіші. По суті, в цьому немає нічого страшного, якщо, звичайно, цей перекіс не занадто очевидний.

Двоє стоять (або сидять) один за одним

Якщо так фотографується пара, то це говорить, що один з них більш уразливий, а другий хоче бути в ролі захисника. Хоча й не факт, що такий захист дійсно потрібний та доречний.

Один ззаду міцно притискає до себе іншого

Сенс цієї фотографії приблизно такий: «Дивіться всі! Це моя власність і я нікому її не віддам!».
Якщо в обіймах виявляється:
– жінка, то, швидше за все, вона рада такому стану речей;
– чоловік, то це говорить про те, що в парі лідером однозначно є жінка.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля