Головна | ЦЕ ЦІКАВО → Така корисна слива

Така корисна слива

Така корисна слива

Кожний сорт слив чудовий по-своєму, і це зайвий привід перепробувати всі види дарованих нам природою ласощів, адже вони не лише смачні, але й дуже корисні для здоров’я.
Соковиті плоди сливи здавна славляться прекрасними біологічними властивостями і широко використовуються не лише як дієтичний, але і як лікарський продукт.
Приблизно 25% легкозасвоюваних вуглеводів сливи складає фруктоза, решта – глюкоза. Багата вона яблучною і лимонною кислотами.
У м’ясистих і ароматних плодах слив більше мінеральних речовин, чим в яблуках і грушах. Серед найважливіших – калій, фосфор, натрій, кальцій.
Сливи – джерело марганцю, тому цей фрукт медики рекомендують їсти при недогрів’ї.
Багато в плодах і пектину, який допомагає виводити з організму радіонукліди, солі важких металів, канцерогени і «поганий» холестерин. Особливо цим славляться темні сорти.
Чорнослив має цінні цілющі властивості. Зокрема, його клітковина і цукристі речовини посилюють перистальтику кишечнику.
Особливо корисно їсти чорнослив на сніданок, він добре впливає на травлення впродовж усього дня.
З лікувальною метою його використовують як ефективне природне проносне при хронічних запорах. Потрапляючи в шлунково-кишковий тракт, чорнослив збільшується в об’ємі у 6-8 разів і покращує перистальтику кишечнику, сприяючи його очищенню.
Дуже корисний чорнослив при тромбофлебіті, оскільки зменшує здатність згортання крові, а також при серцево-судинних захворюваннях.
Багатий солями калію і магнію, чорнослив сприяє виведенню з організму води, що так корисно для гіпертоніків.
Свіжовичавлений сливовий сік – м’який жовчогінний і сечогінний засіб, що особливо корисно людям з порушенням обміну речовин.
Сік з м’якоттю сприяє зниженню кислотності шлунку при лікуванні гастритів і виразки шлунку.

СЛИВОВА ДІЄТА №1

Допоможе швидко схуднути. І для цього вам не буде потрібно ніяких особливих приготувань. Потрібно весь день їсти одні сливи (всього 1 кг) і запивати їх мінералкою без газу чи несолодким зеленим чаєм. За три дні сливового розвантаження ви скинете близько 3 кг зайвої ваги, а заразом очиститеся.

СЛИВОВА ДІЄТА №2

Виключите з раціону хліб, цукор, все смажене, копчене, здобне. Табу на все жирне (м’ясо, молочні продукти). А на додачу до складеного легкого меню пийте натуральний сливовий сік (2 рази на день перед їжею по 200 мл). Сік в цьому випадку є своєрідним каталізатором, сприяючим схудненню. Після 18.00 не їжте нічого, окрім слив.
Після такої дієти травлення нормалізується, кишечник працюватиме як годинник, а це запорука того, що зайві кілограми не відкладатимуться в проблемних зонах.

Не рекомендується вживати сливи і сливовий сік людям з підвищеною кислотністю шлункового соку, при цукровому діабеті, а також при вагітності і годуванні груддю.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля