Головна | ЦЕ ЦІКАВО → Як швидко вивчити іноземну мову

Як швидко вивчити іноземну мову

Як швидко вивчити іноземну мову

Якщо вам необхідно вивчити іноземну мову за короткий термін, розуміти цю мову і говорити нею, то традиційні методи – не ваш вибір. Напевно ви вирішите відвідувати інтенсивні курси, оскільки це вважається найкращим способом швидко досягти бажаного. Але як ще можна прискорити і полегшити цей процес? Наші поради допоможуть вам удосконалювати знання іноземної мови ще швидше та легше.

Повністю перейдіть на іноземну мову

Змініть мову свого улюбленого пошуковика на ту, що вивчається. Пошук інформації іноземною мовою дозволить не тільки повністю зануритися в цю мову, але й натренувати здатність швидкого читання для виокремлення самого необхідного. У той же час ви, непомітно для себе, почнете краще розуміти носіїв культури, мову якої вивчаєте, що напевно в подальшому не раз стане вам у нагоді при спілкуванні з ними.

Читайте улюблені книги і дивіться улюблені фільми на мові, що вивчається

Читання книг, які ви колись вже «зачитали до дірок», іноземною мовою, додасть вам більше впевненості в собі – адже ви вже знаєте, про що йдеться, і навіть незнайомі слова не завадять вам зрозуміти сенс. Те ж саме з фільмами. Така «вправа» буде подібною до відкриття, кожного разу ви будете дивуватися: «Так ось, як це можна сказати іноземною мовою!» Нова лексика та нові вирази будуть запам’ятовуватися дуже легко, а ви не будете відчувати стрес, нічого не розуміючи в оригінальному тексті.

Читайте книги, в яких зустрічається багато діалогів

Не секрет, що книги, в яких багато діалогів, читати легше. У процесі вивчення іноземної мови такі книги ще й легше розуміти, а крім того, в діалогах представлена саме та лексика, яка знадобиться для спілкування з носіями мови.

Читайте комікси

Якщо на читання книг таки потрібно виділити певний час, то комікси іноземною мовою можна читати в будь-яку вільну хвилину. Фрази короткі, і навіть якщо щось незрозуміло, легко здогадатися, про що йдеться, роздивляючись малюнки. Але разом з тим місткі написи в коміксах зазвичай буквально напхані ідіомами, вивчити які зубрінням і у відриві від контексту практично неможливо. Однак є й складність: часто використовується сленг або невірне написання слів для додання фразам комічності, і це ускладнює розуміння. Намагайтеся вибирати пригодницькі, а не смішні комікси.

Індивідуальні заняття

Як вже говорилося на початку, якщо вам потрібно швидко вивчити іноземну мову, ви напевно почнете відвідувати інтенсивні курси. Як правило, це заняття в групах. Не обмежуйтеся цим. Знайдіть репетитора і займайтеся з ним час від часу, хоча б раз на тиждень. На індивідуальних заняттях у вас буде більше часу поговорити, можливість поставити питання, а також вивчати саме те, що вам дійсно потрібно або де ви відчуваєте себе не дуже впевнено.

Найголовніше – поставити мету і впевнено до неї йти. При великому бажанні оволодіти іноземною мовою можна досить швидко, а вищеперелічені поради допоможуть вам у цьому.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля