Головна | ЦЕ ЦІКАВО → Як загадувати бажання на Новий рік

Як загадувати бажання на Новий рік

Як загадувати бажання на Новий рік

Новорічна ніч – це час, коли особливо хочеться вірити в казку. І якщо ви вже визначилася з заповітним бажанням, то сьогодні дізнаєтеся кілька перевірених способів, як правильно його загадати, щоб воно неодмінно здійснилося.

Напередодні новорічної ночі нас охоплює метушня, і часу подумати над своїм бажанням практично не залишається. Так і доводиться загадувати перше, що прийде в голову, та ще й з формулюванням не завжди складається. Так що починаємо заздалегідь обдумувати все бажане і налаштовувати себе на позитив.

Чому новорічне бажання справджується? Відбувається це з декількох причин.

По-перше, Новий рік асоціюється у багатьох із нас з початком нового етапу в житті. А в новому житті повинні відбуватися і нові події, відмінні від тих, якими ми жили до цього. Так чому б не запрограмувати себе на те, про що давно мрієш?

По-друге, в цей час бажання загадують усі – навіть найзапекліші скептики, які нізащо не зізнаються у цьому вголос, просять у долі чогось доброго для себе. І кожен з нас вкладає в своє бажання частинку власної енергії. В результаті з безлічі дрібних енергетичних потоків утворюється потужний егрегор, що багаторазово підсилює вплив, необхідний для здійснення бажання кожного.

По-третє, у новорічну ніч ми здійснюємо безліч ритуалів. Відповідно до одного з них ми неодмінно повинні встигнути випити келих шампанського і загадати бажання під бій курантів, щоб останні хвилини Старого року почули їх і на вухо шепнули Новому року. І наша підсвідомість, що дуже шанобливо ставиться до ритуалів, згодом робить все для того, щоб загадане бажання здійснилося.

Ну а тепер способи, за допомогою яких можна загадувати бажання на Новий рік.

Спосіб 1
Напевно багато хто з нас пробував записувати своє бажання на папірці, спалювати, кидати в шампанське і так далі. Але навіть у цій звичайній традиції потрібно дотримуватися нескладних правил. Наприклад, папір, на якому написано ваше бажання, потрібно акуратно скласти вчетверо. Під бій курантів підпалювати його не запальничкою, а від полум’я свічки, після чого кинути в келих шампанського, і коли годинник проб’є рівно 12, випити залпом.

Спосіб 2
Для тих, хто вміє шити і вишивати, є ще один нескладний спосіб. На своєму святковому вбранні вишийте своє бажання: лише декілька стібків, наприклад, любов, дружба, здоров’я. У той момент, коли почнуть бити куранти, праву руку покладіть на вишивку і рівно опівночі промовте своє бажання вголос.

Спосіб 3
На новорічну ялинку повісьте невелику коробочку, де лежатиме написане вами бажання. За 5 хвилин до настання Нового року підійдіть до ялинки, візьміть коробочку у ліву руку і промовте наступні слова: «Коробочка, ти зберігаєш мою таємницю, і це невипадково, нехай моє бажання стане реальністю». Потім зніміть коробочку з ялинки і тримайте її у руці доки годинник не проб’є рівно 12. Після цього повісьте її назад, а папірець з бажанням викиньте у кватирку.

Спосіб 4
У дитинстві ми всі писали листи Діду Морозу. І нехай виконував наші найзаповітніші мрії аж ніяк не бородатий дід, а тато з мамою, все ж таїнство написання листа несло в собі особливу радість. Багато дорослих також пишуть листи Діду Морозу. Заняття це вельми цікаве. Напередодні Нового року, зручно влаштуйтеся біля ялинки, позбудьтеся від всієї суєти і побудьте на самоті, думаючи над своїми бажаннями. Після цього запишіть їх на папері і покладіть у конверт. Перед наступним Новим роком відкрийте конверт і подивіться, що здійснилося, а над чим ще потрібно попрацювати.

Спосіб 5
Зробіть багато сніжинок з паперу. На кожній з них напишіть свої бажання і дайте гостям зробити теж саме. Після опівночі вийдіть на балкон всією компанією і скиньте їх донизу, щоб вони закружляли в чарівному танці бажань.

Спосіб 6
Після новорічної ночі, коли основне бажання вже загадане, напишіть на маленьких аркушах 12 різних бажань, а один аркуш залиште порожнім. Перемішайте їх та покладіть під свою подушку. Вранці, коли прокинетеся, дістаньте з-під подушки один аркуш і прочитайте його. Те, що там буде написано, і повинно буде здійснитися.

Спосіб 7
Ще один спосіб загадати бажання – це намалювати все те, чого ви хочете. Або зробити колаж бажань. Для цього зовсім необов’язково бути художником. Головне, щоб ви могли схематично зобразити те, чого бажаєте. Готовий колаж перев’яжіть красивою стрічкою і зберігайте в безпечному місці.

Та головне пам’ятайте про те, що неправильно сформульоване бажання, в якому немає конкретики, часто не здійснюється. Бажання обов’язково має бути сформульоване без частки «не». Краще, якщо для кожного свого бажання ви вкажете яку-небудь конкретну дату, коли це бажання повинно здійснитися. Візуалізуйте результати – уявляйте, як бажання здійснюється. Ну і, звичайно ж, найголовніше правило для здійснення вашого бажання – це віра в те, що воно обов’язково збудеться!

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля