Головна | ВІДПОЧИНОК → Куди поїхати відпочивати восени

Куди поїхати відпочивати восени

Куди поїхати відпочивати восени

Осінь – чудова пора для відпочинку та екскурсійних турів. На багатьох курортах літня спека спала, а сезон вітрів і дощів ще не настав. У цей час більшість турів продаються по гарячій ціні, а кількість країн, де можна добре провести час не менша, ніж влітку. Так куди поїхати відпочивати восени?

Початок осені – це ідеальний час для екскурсійних поїздок по Європі. Погода для прогулянок прекрасна, повітря тепле, а природа стає більш гарною. До того ж, саме восени в Європі проходить більшість свят і фестивалів.

Також гарні восени такі країни як Іспанія, Хорватія, Болгарія, Лазурний берег Франції і Кріт. Погода тут все ще тепла, правда, в останній місяць осені частенько йдуть дощі. А ось на початку осені тут все ще кипить пляжний сезон. До речі, у вересні в Іспанії проходить свято знаменитої кориди, так що, можна ще й незвичайне видовище побачити.

Крім цього, коли стоїть питання, куди поїхати відпочивати восени, відмінним рішенням стане вибір африканської середземноморської країни – Марокко або Тунісу. В цей час тут тримається ідеальна погода для пляжного відпочинку – море, як парне молоко, а сонце не таке пекуче, як у липні. Також можна відправитися і на Кіпр, де саме восени сповна відчувається вся принадність цього острова – і на пляжі добре повалятися, і сам острів можна оглянути, не боячись при цьому обгоріти чи втомитися від виснажливої спеки. Ще пляжний сезон на початку осені чудово тримається в Чорногорії, де ще й найкрасивіші парки і пейзажі.

Китай підходить для відвідування в середині осені, так як в цей час погода тут найсприятливіша. Можна подорожувати по всьому Китаю оглядаючи пам’ятки, відвідуючи SPA-салони, купаючись і загоряючи. А подорож по передгір’ях в Непалі, де також в цей час стоїть помірна, гарна погода, може бути не менш цікавим, ніж відвідування великої китайської стіни.

Любителям хорошого жаркого відпочинку саме в цей час року можна не переживати, куди поїхати відпочивати восени, а відправлятися в ОАЕ, де можна чудово позасмагати і викупатися в морі. Тут все ще досить жарко (+35°С) і завжди сонячно. Єдине, що варто врахувати – це початок свята Рамадану в жовтні, коли в деяких барах і ресторанах зникають спиртні напої та розважальні заходи. У цьому місяці краще відправитися в Грецію, де також тепло, але не виснажливо жарко. Та й усі привабливі пам’ятки при такій погоді дивитися набагато краще.

Ви досі не вирішили, куди поїхати відпочивати восени? Тоді пропонуємо вашій увазі Кубу. На острові в цей час саме встановлюється прекрасна погода для пізнавальних турів. І ціни на поїздку стають нижчими, оскільки осінь тут вважається не туристичним сезоном.

Можна відвідати США. Каліфорнія і Філадельфія в осінні місяці підходять для пляжного відпочинку, інші штати більше підходять для шопінгу, але будуть цікавими і для туристів.

Осінь найкращий час для відвідування Австралії, тут як раз спала спека і ще не почалися зливи. Австралія хороша для занять дайвінгом, тут можна побачити корали, черепах, різноманітних барвистих риб, можна спостерігати за любовними іграми китів і побачити кілька різновидів акул. Та й взагалі фауна Австралії незвичайна і дивовижна, відвідування цього цікавого материка нікого не залишить байдужим.

Чудове місце для відпочинку в листопаді – це Індія і пляжі Гоа. Тут температура повітря налаштовує не тільки до пляжного відпочинку, але і до занять спортом чи огляду визначних пам’яток. Також непогано в цей час на пляжах Мадейри, Тенеріфе і Маврикія, де тримається чудова літня погода. До того ж, восени найкраще відвідати і цілорічні курорти – Сейшели, Ямайку, Балі, Мадагаскар і Мальдіви.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля