Головна | ВІДПОЧИНОК → Універсальні двосторонні матраци: комфорт в будь-який сезон

Універсальні двосторонні матраци: комфорт в будь-який сезон

Універсальні двосторонні матраци: комфорт в будь-який сезон

Міцний і здоровий сон необхідний незалежно від пори року. Але так важко буває заснути в літню спеку або в зимовий холод! І якщо на погоду людина вплинути не може, то вона легко може зробити комфортними умови для сну, допомогти в цьому можуть двосторонні ортопедичні матраци http://www.mebelok.com/matrasi-ortop/. Всесезонні матраци дозволять по справжньому відпочити та відновити сили після важкого робочого дня.

Особливості ортопедичного матраца з двома сторонами

Найпоширеніший вид двосторонніх матраців – моделі з ефектом «зима-літо». Специфіка цих спальних аксесуарів полягає в різному складі наповнювача під поверхнями. Так під «зимовою» стороною розміщують матеріали, які добре утримують тепло, а для «літньої» використовують тканину із повітропроникними характеристиками, здатністю утримувати вологу. Найбільш популярними матеріалами є шерсть та бавовна, оскільки вони натуральні і не вимагають надто складного догляду. Змінюючи спальну сторону, ви можете легко зробити ваше ліжко більш пристосованим до конкретної погоди, а, значить, створити для себе оптимальні умови для відпочинку.

Переваги ортопедичних двосторонніх матраців

Комфортний температурний режим необхідний для нормального, продуктивного сну, тому універсальний матрац, що допомагає легше адаптуватися до умов погоди, буде корисним в кожному будинку. Вам більше не потрібно мріяти про кондиціонер або включати на ніч обігрівач, який спалює кисень, досить підібрати якісний двосторонній матрац. Прохолодне ліжко влітку і тепле м’яке взимку – це ідеальні умови для того, щоб повністю розслабитися і швидко, легко заснути. Крім того, такий матрац здатний пристосуватися до зміни температури тіла людини під час сну.

Сьогодні легко підібрати двосторонню модель матрацу для будь-якого користувача і під будь-які параметри ліжка. Ви можете переконатися в цьому, якщо ознайомитеся з асортиментом інтернет-магазину МебельОк. Якщо у вас вже є ортопедичний матрац, і ви не плануєте його міняти найближчим часом, ви можете зробити його універсальним за допомогою двостороннього наматрасника. Спальні аксесуари цього типу підходять для матраців будь-якого типу, а різноманітність розмірів дозволяє знайти відповідний наматрацник для будь-якого ліжка.

Сьогодні ви можете знайти двосторонній матрац з будь-якими характеристиками: різної жорсткості, вироблені з різноманітних матеріалів та наповнювачів. Здоровий сон в комфортних умовах з новітніми технологіями та досягненнями науки це зовсім просто.

Коментарі до запису "Універсальні двосторонні матраци: комфорт в будь-який сезон"

Подивитись останні коментарі
  1. На перший погляд ортопедичні матраци зима-літо не набагато відрізняються від усіх інших, а для мене вони взагалі раніше були всі однакові хоч двосторонні хоч односторонні. А от коли після ремонту в квартирі ми з чоловіком вирішили купити такий матрац, то одразу відчули різницю. Взимку так приємно спати в теплому ліжку, а влітку, коли на подвір’ї спека, я ввесь день тішуся думками про те що вночі спатиму з комфортом і не буду прокидатися мокрою від того що спітніла. В МебельОк замовляли вперше і виробом залишилися задоволені. Але затримка з доставкою нас дещо засмутила. Якщо обіцяєте доставити через два дні, то, будь-ласка, виконуйте і свята та вихідні не є виправданням затримки в три дні.

  2. Хм, опция зима-лето вообще очень полезная штука! Если у вас всегда одна температура в спальне, то вам без разницы, а если нет, то обратите внимание.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля