Головна | ВІДПОЧИНОК → Як не зіпсувати собі відпочинок під час відпустки

Як не зіпсувати собі відпочинок під час відпустки

Як не зіпсувати собі відпочинок під час відпустки

Відпочинок – панацея від багатьох проблем, а довгоочікувана відпустка – це мрія будь-якої працюючої людини. Нам здається, щойно ми підемо у відпустку і отримаємо довгоочікуваний відпочинок, відразу ж вирішаться всі наші проблеми: зникне мігрень, пройде депресія і зарубцюється виразка.

Але частенько, буває зовсім навпаки: все враження про відпочинок псується через безглузді випадки або нашу ж неуважність. Розглянемо докладно: що ж може стати причиною зіпсованої і такої довгоочікуваної відпустки.

Список речей
Заздалегідь складіть список потрібних речей. Перед тим як почати набивати валізи речами, добре подумайте. Чи так вам потрібні кілька пар взуття або ж ось ці три светри з різними малюнками? Напишіть список дійсно необхідних речей – він допоможе вам не тільки залишити непотрібне вдома, але і швидше зібрати валізу.

Перевірте документи
Перед виходом з будинку перевірте наявність документів, квитків, телефону (якщо берете з собою) ще раз. Дуже неприємно повертатися додому за залишеними речами, коли до вильоту літака або відправки поїзда залишилося зовсім небагато.

Виїжджайте заздалегідь
Краще приїхати на годину раніше в аеропорт або на вокзал, ніж перетворювати початок відпустки на забіг. Користуйтеся перевіреними видами транспорту, що не застрягнуть в дорожньому заторі, або прорахуйте додатковий час, який можете витратити в пробках.

Попутники
Наші люди люблять відпочивати компаніями. Але в ситуації довгого спільного проживання, можуть виявитися і неспівпадіння смаків, і фінансові розбіжності, і різний режим дня. Перед тим як вибрати компанію для спільного відпочинку, потрібно обговорити безліч деталей. Якщо на етапі обговорення з’являться розбіжності, краще буде обмежитися тільки спільною дорогою.

Гроші
Взагалі їх завжди не вистачає. Навіть якщо з самого початку подорожі почати економити, то все одно здається, що грошей занадто мало. Тут порада одна: вибирайте поїздку сумірну своєму гаманцю. Дорогі тури і шикарні готелі/квартири нехай зачекають до кращих часів, ніж ви будете постійно озиратися на сусідів, що смітять, на вашу думку, грошима.

Крадіжки
Буває на відпочинку зникають гаманці, фотоапарати, сумки. Радимо гроші зберігати в різних місцях, для документів орендуйте сейф, а багаж по можливості застрахуйте.

Рівень сервісу
Він може виявитися зовсім не таким, як ви планували. Фахівці радять, перед будь-яким туром почитати відгуки в інтернеті, поговорити зі знайомими. І пам’ятайте, що найчастіше сервіс відповідає ціні.

Шопінг
Для одних – це приємна розвага, для інших – незаплановані витрати. Беріть із собою стільки грошей, скільки вам не шкода витратити, це позбавить від зайвих спокус.

Погода
Буває абсолютно непередбачуваною. Щоб не довелося розчаровуватися і нудьгувати, заздалегідь потрібно намітити план дій і переключитися на інший вид відпочинку. Холодне море можна замінити на цікаву екскурсію. Проливний дощ у центрі Європи, наприклад, красиво виглядає з якого-небудь маленького кафе. Намагайтеся не падати духом, а шукати відповідну альтернативу.

Комплекси
Всі ми далеко не ідеальні, але не варто на цьому зациклюватися. Не псуйте собі настрій, ховаючи тіло в парео і постійно втягуючи живіт, розслабтеся – адже ви так чекали цієї відпустки. Нехай прикладом для вас стануть іноземки з топлес на закордонних курортах. Не нервуйте через те, що ви змушені пересуватися муніципальним транспортом, а не автомобілем. Від керма теж треба відпочити і відчути себе пасажиром. Полюбіть себе і навколишні відповідатимуть вам тим же.

Не хвилюйтеся
У відпустці часто можна зустріти затримки, скасування рейсів, проблеми з готелем, та багато чого ще. Не потрібно переживати на їх рахунок і псувати собі відпустку. Пам’ятайте, ви відпочиваєте і повинні бути у хорошому настрої. А нерви перевізнику чи готелю можна зіпсувати вже після закінчення відпустки численними листами і дзвінками. Але тільки після того, як ви відпочинете.

Здебільшого, враження про відпочинок залежать від нашого настрою і ставлення до різних подій. Намагайтеся розслабитися і отримувати задоволення від усього, що вас оточує і ваш настрій допоможе вам насолодитися відпусткою в повній мірі та залишить у пам’яті найприємніші враження.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля