Головна | ВІДПОЧИНОК → Як підготуватися до відпочинку на морі

Як підготуватися до відпочинку на морі

Як підготуватися до відпочинку на морі

Як правильно підготуватися до відпочинку на морі і тих випробувань, яким сонце, солона вода, пісок і вітер піддадуть волосся, шкіру та інші частини тіла.

Збираючись у відпустку, більшість жінок купують наряди та інші важливі дрібниці, необхідні для гарного відпочинку. При цьому багато хто зовсім забувають або просто не встигають подбати про себе і як слід підготуватися до тих випробувань, яким сонце, море, пісок і вітер піддадуть волосся, шкіру та інші частини тіла. Адже підготувати себе, улюблену, до відпочинку на морі не так вже і складно!

Почати треба з візиту до перукарні: приведіть в порядок свою зачіску з урахуванням того, що на морі у вас навряд чи буде можливість експериментувати зі складними укладками. Словом, чим простіше, тим краще. Якщо ви фарбуєте волосся, то провести дану процедуру необхідно як мінімум за 10 днів до від’їзду – це дозволить кольору краще триматися на волоссі, він не вигорить на сонці і не змиється морською водою.

Наступне, про що варто потурбуватися – це манікюр та педикюр. За тиждень до відпустки слід привести в порядок нігті на руках та ногах. При можливості вибирайте лак для нігтів з сонцезахисними фільтрами. Нарощування ж краще відкласти до більш підходящого часу, якщо один з нігтів раптом буде пошкоджений, знайти майстра для коригування буде не так вже й просто.

Ще одна корисна порада – за 2-3 тижні перед відпусткою відвідайте стоматолога. Незвичні для нашої порожнини рота мікроорганізми, яких багато в екзотичних країнах, часто стають причиною проблем із зубами. Тому заздалегідь відбіліть зуби, ліквідуйте будь-які запалення або дірочки, і тоді у відпустці ви зможете спокійно відпочивати і підкорювати всіх своєю сліпучою посмішкою.

Підготувати шкіру до сонця, моря, піску і вітру – одне з найважливіших завдань перед поїздкою на море. У подорожі активно використовуйте зволожуючу косметику, очищайте шкіру за допомогою м’яких відлущуючих засобів. А ось хімічний пілінг і деякі інші косметичні процедури, після яких рекомендується утримуватися від засмаги, краще залишити до свого повернення або зробити, принаймні, за 2-3 тижні до поїздки.

Навіщо йти в солярій – запитують багато жінок, якщо ми вирушаємо на море і там будемо засмагати? От саме для гарної засмаги і потрібно декілька процедур солярію, який підготує шкіру до інтенсивного сонячного випромінювання. Таким чином, ваша шкіра вже буде готова до потужного ультрафіолету, ви не згорите і засмага буде лягати рівно та красиво.

На морі вам обов’язково знадобиться косметика з сонцезахисним ефектом, проте перевірити її на практиці слід ще до від’їзду. Буде дуже прикро, якщо вже на відпочинку ви з’ясуєте, що якісь засоби викликають у вас алергічну реакцію. Купуючи захисну косметику, зверніть увагу на її кодування: крім SPF, яке захищає шкіру безпосередньо від сонячних опіків, у складі сонцезахисних засобів дуже бажана присутність і кодування PPD – тільки така косметика захистить вас від небезпеки потемніння шкіри (онкології).

Не забудьте про епіляцію. Якщо ви надаєте перевагу лазерній або електроепіляції, їх потрібно проводити хоча б за півмісяця до від’їзду, а то й раніше – це питання слід уточнити у свого майстра. Епіляцію воском можна провести за тиждень до відпустки, однак і в цьому випадку краще порадитися з фахівцем і використовувати спеціальні засоби по догляду за подразненою шкірою.

Скористайтеся даними порадами і насолоджуйтеся своїм курортним відпочинком по повній програмі!

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля