Головна | ЗДОРОВ’Я → Ліки з льоду

Ліки з льоду

Ліки з льоду

З настанням літа можна в своє задоволення скористатися відомим способом лікування – холодом! Він має знеболюючу та протинабрякову дію, а також добре знімає запалення.

У сучасній медицині при різних захворюваннях використовують помірне охолодження, яке не викликає заледеніння. Таке лікування холодом називається кріотерапією. В даний час вона стає все більш популярною.

Базується кріотерапія на масажуванні льодом уражених ділянок тіла або деяких зон, відповідальних за внутрішні органи. Ця методика застосовується як амбулаторно, так і в домашніх умовах.

Наприклад, кріопакет можна приготувати так: в стакан з холодною водою додати невелику кількість морської солі, розмішати і перелити все в поліетиленовий пакет (при бажанні в розчин додають мед, відвари трав і навіть лікувальну глину). З пакета слід видавити все повітря і на декілька годин помістити його в морозильну камеру.

Застосовується лікувальний лід при:
– больових синдромах в області ліктьового суглобу: прикладають пакет з льодом на 10 хв., повторюючи процедуру кожні 4 години;
– плечовому артрозі: 10-хвилинна аплікація з повторенням кожні 4 години;
– лікуванні попереку: під нього підкладають кріопакет, виконуючи підйом верхньої частини тіла на видиху;
– варикозному розширенні вен: лід прикладають до вен;
– гастриті: кріопакет кладуть на коміркову зону;
– діабеті: лід кладуть в районі підшлункової залози.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля