Головна | ЗДОРОВ’Я → Як кинути палити самостійно

Як кинути палити самостійно

Як кинути палити самостійно

Багато курців постійно заспокоюють себе обіцянками кинути палити. Цей самообман може тривати десятиліттями і без результатів. Але все же серед залежних від паління знайдуться бажаючі кинути палити самостійно.

Для самовідданих кілька рекомендацій:

• Найперше, що потрібно зробити, щоб кинути палити – це розібратися, навіщо ви палите.

• Потім згадайте своє життя без нікотину. Вас не турбував постійний кашель, огидний запах і ще багато негативних відчуттів. Уявіть себе некурящою і шанованою людиною. Вас неодмінно оцінять оточуючі, знаючи як нелегко кинути палити самостійно.

• Не слухайте рекомендацій з поступовою відмовою від паління. Це не діє. В один прекрасний день остаточно зважтеся і більше не паліть. Протримайтеся хоча б день і зрозумійте, що це просто. Не піддайтеся бажанню, станьте сильнішим за нього. Тоді ваша звичка зрозуміє, що ви все ж таки сильніші.

• Якщо від нав’язливої ідеї закурити, немає сил відмовитися, зробіть декілька затягувань і зрозумійте, що палити вам не хочеться, що проблема знаходиться тільки у вашій голові.

• Якщо ви вирішите призвати на допомогу медичні препарати – зробите велику помилку. Немає нічого сильнішого за бажання людини і вам потрібно це зрозуміти якнайшвидше. Ваша сила бажання в ваших руках – керуйте нею для того, щоб кинути палити.

• Ні в якому разі не сидіть без діла, нудячись від нудьги. Так неможливо довго витримати і цигарка неодмінно опиниться у вас в роті. Займіться чимось цікавим для вас і розвивайте почуття радості. Адже паління для того і використовується, щоб задовольнити ілюзію радості.

Це найнеобхідніші рекомендації, які потрібні для того, щоб кинути палити самостійно, сподіваємося, вони вам допоможуть.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля