Головна | ЗДОРОВ’Я → Як подолати слабкість у спеку

Як подолати слабкість у спеку

Як подолати слабкість у спеку

На викрутаси погоди найгостріше реагують ті, у кого є проблеми із судинами. Це стосується не тільки гіпертоніків і сердечників, а й тих, у кого в спеку знижується артеріальний тиск.

Влітку у спеку більшість людей відчувають себе млявими і втомленими, але при цьому відсутні біль у серці і перепади тиску. Подібний стан лікарі називають астенією. Ця недуга багато в чому зумовлена порушенням кровообігу.

Подолати літню слабкість можна не тільки традиційними способами:

• Лікарі радять кольоротерапію. Наприклад, зелений колір стимулює нервові закінчення на очному дні, що дуже важливо для підтримки тонусу організму. Так що намагайтеся більше гуляти у парках і скверах. Це корисно у всіх відношеннях.
До речі, вчені довели, що зелені овочі і фрукти, наприклад, листові салати, броколі, яблука, підживлюють головний мозок, підвищують активність, знімають напругу у організмі, а хлорофіл, що міститься в них стимулює вироблення еритроцитів – червоних кров’яних тілець.

• Носіть сонцезахисні окуляри. Спазм судин у сонячну погоду (навіть не дуже спекотну) може викликати перенапруження м’язів очей.

• Зніміть металеві прикраси, особливо каблучки та браслети. Звільнення рук від них сприяє поліпшенню кровообігу.

• Слухайте улюблену музику. Вчені стверджують, що вона розширює кровоносні судини.

• Влітку серцю потрібно більше калію і магнію. Перший міститься у куразі, родзинках і мигдалі, а гречка, пшоно, бобові, кавун, лісові горіхи і печена картопля містять магній.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля