Головна | ЗДОРОВ’Я → Як правильно чистити зуби

Як правильно чистити зуби

Як правильно чистити зуби

Для правильної гігієни ротової порожнини слід дотримуватися чіткої інструкції очищення зубів від забруднень. На думку більшості вчених пародонтологів, левова частка захворювань зубів і ротової порожнини є наслідком неправильного щоденного чищення зубів.

Щоб знати, як правильно чистити зуби, потрібно пам’ятати такі правила:

Вибір та зміна зубної щітки

– Зубна щітка, перед першим використанням, повинна пройти термічну обробку. Для цього її потрібно полити окропом. Після чого вона стане менш жорсткою і не пошкодить ясна.
– Міняти зубну щітку потрібно не рідше одного разу на три місяці.
– Після процедури очищення ротової порожнини зубна щітка повинна намащуватися милом і встановлюватися в стакан голівкою вгору.

Техніка чищення зубів

Очищення ротової порожнини слід здійснювати так:
Ротову порожнину візуально ділимо на чотири частини – дві верхні (ліва і права) та відповідно дві нижні. Очищення рота починаємо з дальніх верхніх зубів спочатку з одного боку до середини, потім, з іншого боку. Наступним етапом слугує очищення нижньої щелепи за таким же принципом. Здійснюйте рух щіткою згори до низу – для очищення верхньої щелепи, і знизу догори – для очищення нижньої щелепи. Після цього прополощіть рот теплою водою для видалення залишків зубної пасти.
Приблизний час чищення зубів – 3-5 хвилин. Зуби потрібно чистити одразу після їжі і щодня перед сном.

Вибір зубної пасти

Вибір зубної пасти краще всього довірити лікарю стоматологу після ретельної діагностики стану ваших ясен і зубної емалі. Не міняйте зубну пасту самовільно, а в разі виникнення проблем при очищенні зверніться до лікаря за консультацією.

Пам’ятайте, від правильної гігієни ротової порожнини залежить ваше здоров’я.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля